Jesteś tutaj: Aktualności Jemioła , choinka i grzane wino….

Jemioła , choinka i grzane wino….

Świąteczny czas to nasza ulubiona pora roku to czas kiedy możemy współtworzyć wspaniałe wydarzenia i czas kiedy jesteśmy świadkami wielu cudownych i doniosłych chwil.

Niezależnie od tego, czy jest to przyjęcie dla całej firmy, czy tylko dla małego zespołu, czy też przyjęcie które ma olśnić i brydż jednocześnie podziękowaniem dla Państwa klientów, my zapewnimy przepyszne opcje świątecznego cateringu na zorganizowanej przez nas niesamowitej imprezie.

Czas świątecznej biesiady To doskonała okazja aby zbliżyć się do ludzi, których codziennie mijamy w pracy jednak nie mamy czasu bliżej się poznać. Jest to również doskonały czas aby podsumować miniony rok oraz w mniej formalnej atmosferze podyskutować nie tylko o firmie. To czas na utrwalenie miłych relacji wśród pracowników i znajomych. My zapewnimy Kompleksową oprawę Personel skuteczny w działaniu Zaskakujące menu Zapraszamy. Bądźcie z nami w tych doniosłych chwilach..

Mamy obsesję na punkcie tworzenia fantastycznych wydarzeń, więc nie zwlekaj napisz do nas!

Przedsiębiorca uzyskał subwencje finansową w ramach programu rządowego. ,,Tarcza Finansowa 2.0 polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.