Jesteś tutaj: Catering Warszawa Weselny Catering Warszawa

Weselny Catering Warszawa

Szukasz wedding cateringu w Warszawie? Możemy Ci pomóc.

Oferujemy Usługi cateringowe najwyższej jakości wyborny na każdą okazje.

O naszej firmie

Na Mazowszu jak i w całej Polsce działamy od 2012 roku. Od początku działalności naszej firmy systematycznie udoskonalamy nasze kwalifikacje oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według najwyższych standardów. Naszą pracę (zajmujemy się Organizowaniem cateringu weselnego) wykonujemy z przyjemnością i zaangażowaniem. Z tego też powodu nawet nasza bardzo wysoko wykwalifikowana kadra stale podnosi poziom oferowanych usług. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

695920817

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Wpłynie to nie tylko na wyjątkowo dobre postrzeganie naszego przedsiębiorstwa, ale również na zwiększanie zakresu usług i wychodzenie naprzeciw nowym, potrzebom klientów. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

 w WarszawieO ślubach jak z bajki wiemy bardzo dużo i chętnie dzielimy się tą wiedzą z innymi. Oferujemy weselny catering najwyższej klasy, profesjonalne doradztwo i wyśmienitą kulinarną oprawę, która zachwyca smakiem. Planując ślub i wesele, szukacie bezkompromisowych rozwiązań. Zależy Wam przecież na tym, żeby wszystko jak najlepiej się udało, goście byli zachwyceni, a miłe wspomnienia pozostały w pamięci na długie lata. Wertujecie więc strony internetowe, śledzicie wpisy na forach w poszukiwaniu wskazówek, jak urządzić uroczystość tak, aby wszyscy byli usatysfakcjonowani, a Wasz portfel to przeżył. Wiadomo, zorganizowanie wesela łączy się z wieloma wydatkami. Trzeba w końcu wynająć sale, stroje, catering, wszystko to generuje ogromne koszty. Można jednak przemyślanie zarządzać wydatkami, a jednocześnie urządzić udaną imprezę. Organizując wesele, musicie zdać sobie sprawę, że bez smacznego cateringu nie zadowolimy Waszych gości. Dlatego Catering 66 jest najlepszym rozwiązaniem łącząc rozsądną cenę z cateringiem weselnym najwyższej jakości.

Czym się wyróżniamy?

  • Jedzenie najwyższej jakości
  • Wysoka jakość obsługi
  • Zróżnicowane oraz niepowtarzalne pod względem serwowanych posiłków menu

Obszar naszej działalności to województwo mazowieckie, Warszawa oraz okoliczne miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

W naszej ofercie znajdują się:

   • Finger food, eko food, vege food, rustykalna kuchnia, kuchnia europejska i wiele więcej
   • Wykwalifikowani pracownicy pod kątem przyrządzania dań i ich serwisu
   • Organizujemy cateringi na różnorakie wydarzenia takie jak wesela, konferencje prasowe i spotkania biznesowe

Jeśli nurtują Cię jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zadzwoń natychmiast! Odpowiemy jeszcze dzisiaj.

Ostatnio zorganizowane przez nas cateringi:

Węgrów (Przerwa kawowa na wykładzie uniwersyteckim), Grodzisk Mazowiecki (Rustykalne menu cateringowe), Pruszków (Catering w plenerze), Piaseczno (Catering smak pięciu kontynentów), Kozienice (Live cooking na evencie), Warszawa Mokotów (Catering na pokazie mody), Warszawa (Zero Waste catering na uroczystej kolacji biznesowej), Warszawa Ursynów (Catering na przerwie kawowej), Piastów (Kompleksowa obsługa cateringowa na wszelakich eventach), Góra Kalwaria (Catering konferencyjny), Płock (Catering na śniadaniu prasowym), Przasnysz (Eko Catering), Warszawa Praga-Południe (Pełna obsługa cateringu), Józefów (Catering teamtyczny), Pułtusk (Obsługa cateringowa na konferencji), Warszawa (Obsługa cateringu na konferencji biznesowej), Żyrardów (Obsługa cateringu weselnego), Radom (Catering na kolacji), Warszawa Białołęka (Catering na weselu w stodole), Siedlce (Catering vege)

Przedsiębiorca uzyskał subwencje finansową w ramach programu rządowego. ,,Tarcza Finansowa 2.0 polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.