Jesteś tutaj: Catering Warszawa Weselny Catering Pruszków

Weselny Catering Pruszków

Potrzebujesz weselnego cateringu w Pruszkowie? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Już teraz zadzwoń 695920817 i 691254039 lub wyślij e-mail biuro@catering66.pl i zapytaj o szczegóły!

O naszej firmie

Działamy na rynku już od 2012 roku. Od powstania naszej działalności ciągle udoskonalamy nasze umiejętności oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według najwyższych standardów. Na co dzień zajmujemy się Organizowaniem cateringu weselnego i lubimy swoją pracę. Z tego też powodu, mimo iż posiadamy bardzo wysoko wykwalifikowaną kadrę poziom świadczonych przez naszą firmę usług, stale rośnie. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

695920817

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Wpłynie to nie tylko na wyjątkowo dobre postrzeganie naszego przedsiębiorstwa, ale również na zwiększanie zakresu usług i wychodzenie naprzeciw nowym, potrzebom klientów. Kiedy to wszystko osiągniemy, będziemy pewni że dobrze wykonujemy swoją pracę oraz że klienci ją doceniają.

O ślubach jak z bajki wiemy wszystko oraz chętnie dzielimy się tą wiedzą z innymi. Oferujemy weselny catering najwyższej klasy, profesjonalne doradztwo oraz wyśmienitą kulinarną oprawę, która zachwyca bogactwem aromatów. Organizując ślub i wesele, szukacie wyjątkowych rozwiązań. Zależy Wam przecież na tym, żeby wszystko jak najlepiej się udało, goście byli wniebowzięci, a przyjemne wspomnienia pozostały w pamięci na długie lata. Wertujecie więc strony internetowe, obserwujecie wpisy na forach w poszukiwaniu wskazówek, jak urządzić uroczystość tak, żeby wszyscy byli usatysfakcjonowani, a Wasz portfel to przeżył. Wiadomo, zorganizowanie wesela łączy się z dużymi wydatkami. Trzeba w końcu wynająć sale, stroje, catering, wszystko to generuje koszty. Można jednak przemyślanie gospodarować wydatkami, a zarazem urządzić udaną imprezę. Organizując wesele, musicie zdać sobie sprawę, że bez wykwintnego cateringu nie zadowolimy Waszych gości. Dlatego Catering 66 jest najlepszym rozwiązaniem łącząc rozsądną cenę z cateringiem weselnym najwyższej jakości.

Czym się wyróżniamy?

  • Jedzenie najwyższej jakości
  • Wysoka jakość obsługi
  • Zróżnicowane oraz niepowtarzalne pod względem serwowanych posiłków menu

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo mazowieckie, Pruszków oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

W naszej ofercie znajdują się:

   • Wykwalifikowani pracownicy pod kątem obsługi najwyższej jakości
   • Finger food, eko food, vege food, rustykalna kuchnia, kuchnia europejska i wiele więcej
   • Organizujemy cateringi na różnorakie wydarzenia takie jak wesela, konferencje prasowe i spotkania biznesowe

Ostatnie nasze realizacje:

Warszawa Mokotów (Catering smak pięciu kontynentów), Siedlce (Obsługa cateringowa na konferencji), Mława (Zero Waste party catering), Warszawa (Catering na pokazie mody), Pruszków (Catering na świeżym powietrzu), Maków Mazowiecki (Catering biznesowy), Zielonka (Kompleksowa obsługa cateringowa na wszelakich eventach), Kobyłka (Pełna obsługa cateringu), Warszawa Śródmieście (Catering na przerwie kawowej), Węgrów (Przerwa kawowa na spotkaniu tetralnym), Warszawa Ursynów (Catering na kolacji), Warszawa (Catering na weselu w stodole), Przasnysz (Obsługa cateringu na spotkaniu biznesowej), Ostrów Mazowiecka (Obsługa cateringu weselnego), Radom (Vege catering na kolacji biznesowej), Warszawa Włochy (Eko Catering na weselu), Wołomin (Catering na imprezie tematycznej), Płock (Menu cateringowe), Gostynin (Catering na śniadaniu prasowym), Piaseczno (Live cooking na evencie)

Przedsiębiorca uzyskał subwencje finansową w ramach programu rządowego. ,,Tarcza Finansowa 2.0 polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.