Jesteś tutaj: Catering Warszawa Weselny Catering Piaseczno

Weselny Catering Piaseczno

Szukasz weselnego cateringu w Piasecznie? Dobrze się składa.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań naszym klientem.

O nas

Nasza firma z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku 8 lat. Od powstania naszej firmy wciąż doskonalimy się oraz poprawiamy umiejętności związane z obsługą klienta. Na co dzień pracujemy nad Organizowaniem cateringu weselnego. Robimy to z sumiennością i dbałością o detale. Dlatego też, mimo wysokiej jakości świadczonych usług nieprzerwanie staramy się wdrażać nowe rozwiązania, aby zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

695920817

Staramy się stawiać przed sobą i naszymi pracownikami ambitne cele. Właśnie wtedy będziemy mogli być jak najbliżej potrzeb odbiorców naszych usług, jak również, będziemy mogli zaoferować im jeszcze lepszy poziom obsługi. W momencie osiągnięcia tych ambitnych celów, nadal chcemy dążyć do kolejnych większych rzeczy.

Czekamy na kontakt!
Tel. 695920817 i 691254039
Pracujemy pon-niedz
w godzinach od 8 do 18

O ślubach jak z bajki wiemy wszystko i chętnie dzielimy się tą wiedzą z innymi. Oferujemy weselny catering najwyższej klasy, profesjonalne doradztwo i przepyszną kulinarną oprawę, która zachwyca bogactwem aromatów. Planując ślub i wesele, pożądacie idealnych rozwiązań. Zależy Wam przecież na tym, żeby wszystko jak najlepiej się udało, goście byli zachwyceni, a dobre wspomnienia wyryły się w pamięci na długie lata. Wertujecie więc strony internetowe, śledzicie wpisy na forach z nadzieją na znalezienie wskazówek, jak urządzić uroczystość tak, żeby wszyscy byli usatysfakcjonowani, a Wasz portfel nie stał się pusty. Wiadomo, zorganizowanie wesela łączy się z dużymi wydatkami. Trzeba w końcu wynająć sale, stroje, catering, wszystko to generuje koszty. Można jednak przemyślanie gospodarować wydatkami, a jednocześnie zorganizować atrakcyjną imprezę. Wyprawiając wesele, musicie zdać sobie sprawę, że bez zdrowego cateringu nie zadowolimy Waszych gości. Dlatego Catering 66 jest najlepszym rozwiązaniem łącząc rozsądną cenę z cateringiem weselnym najwyższej jakości.

Nasze zalety:

  • Jedzenie najwyższej jakości
  • Wysoka jakość obsługi
  • Zróżnicowane oraz niepowtarzalne pod względem serwowanych posiłków menu

Główny obszar naszej działalności to Mazowsze, a w szczególności Piaseczno oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Czym się zajmujemy?

   • Wykwalifikowani pracownicy pod kątem obsługi najwyższej jakości
   • Organizujemy cateringi na różnorakie wydarzenia takie jak wesela, konferencje prasowe i spotkania biznesowe
   • Finger food, eko food, vege food, rustykalna kuchnia, kuchnia europejska i wiele więcej

Ostatnio zorganizowane przez nas cateringi:

Żyrardów (Catering na weselu w stodole), Józefów (Pełna obsługa cateringu), Otwock (Catering na przerwie kawowej), Węgrów (Obsługa cateringu weselnego), Warszawa (Obsługa cateringowa na konferencji), Siedlce (Kompleksowa obsługa cateringowa na wszelakich eventach), Płock (Catering na imprezie tematycznej), Warszawa Targówek (Catering na świeżym powietrzu), Łomianki (Europejskie menu cateringowe), Radom (Catering na pokazie mody), Góra Kalwaria (Vege catering), Konstancin-Jeziorna (Catering smak pięciu kontynentów), Legionowo (Eko Catering na weselu), Pionki (Live cooking na evencie), Warszawa Włochy (Catering na kolacji), Ząbki (Zero Waste party catering), Nowy Dwór Mazowiecki (Obsługa cateringu na konferencji biznesowej), Warszawa Mokotów (Przerwa kawowa na spotkaniu naukowym), Warszawa (Catering firmowy), Warszawa Żoliborz (Catering na spotkaniu prasowym)

Przedsiębiorca uzyskał subwencje finansową w ramach programu rządowego. ,,Tarcza Finansowa 2.0 polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.