Jesteś tutaj: Catering Warszawa Zero Waste Catering Żyrardów

Zero Waste Catering Żyrardów

Potrzebujesz zero waste cateringu w Żyrardowie? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Oferujemy Usługi cateringowe wysokiej jakości wyborny na każdą okazje.

O naszej firmie

Na Mazowszu jak i w całej Polsce funkcjonujemy od 2012 roku. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na innowacyjność, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Na co dzień pracujemy nad Organizowaniem cateringu. Pracujemy z zaangażowaniem i pasją. Z tego też powodu nawet nasza bardzo wysoko wykwalifikowana kadra stale podnosi poziom wykonywanych usług. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

695920817

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Czekamy na Twój telefon!
Tel. 695920817 i 691254039 E-mail: biuro@catering66.pl
Pracujemy od poniedziałku do niedzieli od 8:00 do 18:00

Zero waste to styl życia, którego celem jest zmniejszenie „produkcji” odpadów. Nie jest to łatwe, ale przecież liczy się każdy, nawet mały krok. Jeśli więc chcesz zmniejszyć liczbę śmieci w swoim życiu, ale nie wiesz, od czego zacząć – koniecznie przeczytaj nasz artykuł. Niejednokrotnie próbowałam przełożyć nazwę z angielskiego na polski. Pytałam znajomych oraz członków grupy Zero Waste Polska (klik) o to, jaki odpowiednik – w ich mniemaniu – najlepiej wyrażałby sedno sprawy. „Bez śmieci”? „Niemarnowanie”? „Zero odpadów”? Doszliśmy wszyscy razem do konkluzji, że po trochu każdy z nich, bo Zero Waste zakłada zminimalizowanie śmiecenia wieloetapowo – od zakupów, poprzez użytkowanie (czyli należyte magazynowanie jedzenia, by zdążyć z konsumpcją, zanim się przeterminuje; pielęgnacja ubrań i konserwacja sprzętu, by służyły jak najdłużej) aż po zagospodarowywanie resztek (czyli kompostowanie odpadków kuchennych, przerabianie przedmiotów i dawanie im drugiego życia).

Zostanę za to skrytykowana, ale nie wydaje mi się, byśmy byli w stanie osiągnąć poziom „zero” w swoim śmieceniu. Albowiem każda rzecz, którą posiadamy, nabywamy lub kupimy w przyszłości prędzej czy później dokona żywota – nawet w przypadku jeśli to będzie jej drugie, trzecie czy czwarte życie. Jesteśmy jednak sprawiać, że tych śmieci wokół nas będzie mniej. Choćby praktykując upcykling.

Czym się wyróżniamy?

  • Jedzenie najwyższej jakości
  • Wysoka jakość obsługi
  • Zróżnicowane oraz niepowtarzalne pod względem serwowanych posiłków menu

Główny obszar naszej działalności to Mazowsze, a w szczególności Żyrardów oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Czym się zajmujemy?

   • Wykwalifikowani pracownicy pod kątem przyrządzania dań i ich serwisu
   • Organizujemy cateringi na różnorakie wydarzenia takie jak wesela, konferencje prasowe i spotkania biznesowe
   • Finger food, eko food, vege food, rustykalna kuchnia, kuchnia europejska i wiele więcej

Ostatnio zorganizowane przez nas cateringi:

Warszawa Bielany (Catering teamtyczny), Żyrardów (Eventowa obsługa cateringu), Konstancin-Jeziorna (Catering smak pięciu kontynentów), Pruszków (Catering vege), Warszawa (Obsługa cateringowa na konferencji), Józefów (Przerwa kawowa na spotkaniu tetralnym), Siedlce (Obsługa cateringu na imprezie firmowej), Ciechanów (Eko Catering na weselu), Błonie (Catering na przerwie kawowej), Warszawa Ochota (Obsługa cateringu weselnego), Grodzisk Mazowiecki (Rustykalne menu cateringowe), Warszawa (Pełna obsługa cateringu), Warszawa Praga-Południe (Catering na pokazie mody), Radom (Live cooking na evencie), Garwolin (Catering na weselu w stodole), Wyszków (Catering na konferencji firmowej), Płock (Plener catering), Sokołów Podlaski (Zero Waste catering na uroczystej kolacji biznesowej), Warszawa Rembertów (Catering na kolacji), Góra Kalwaria (Catering na spotkaniu prasowym)

Przedsiębiorca uzyskał subwencje finansową w ramach programu rządowego. ,,Tarcza Finansowa 2.0 polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.