Jesteś tutaj: Catering Warszawa Zero Waste Catering Warszawa Mokotów

Zero Waste Catering Warszawa Mokotów

Potrzebujesz zero waste cateringu w dzielnicy Warszawa Mokotów? Catering 66 to najlepszy wybór!

Oferujemy Catering najwyższej jakości wyborny na każdą okazje.

O naszej firmie

Działamy na rynku już od 2012 roku. Od tamtego momentu stale udoskonalamy nasz profesjonalizm i staramy się działać tak aby klient niezmiennie był usatysfakcjonowany. Nasze zadania (zajmujemy się Organizowaniem cateringu) wykonujemy z zaangażowaniem i przyjemnością. Z tego też powodu nawet nasza dobrze wykwalifikowana kadra wciąż podnosi poziom oferowanych usług. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

695920817

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

 w dzielnicy Warszawa MokotówTo styl życia, którego celem jest zmniejszenie „produkcji” odpadów. Nie jest to łatwe, ale w końcu liczy się każdy, nawet najmniejszy krok. Jeśli więc chcesz zredukować liczbę odpadów w swoim życiu, ale nie nie masz pewności, od czego zacząć – koniecznie przeczytaj ten tekst. Wiele razy próbowałam przetłumaczyć nazwę z języka angielskiego na język polski. Pytałam znajomych oraz członków grupy Zero Waste Polska (klik) o to, jaki odpowiednik – w ich mniemaniu – najlepiej wyrażałby sen sprawy. „Bez śmieci”? „Niemarnowanie”? „Zero odpadów”? Doszliśmy wspólnie do konkluzji, że po trochu każdy z nich, bo Zero Waste celuje w zmniejszenie śmiecenia na wielu etapach – od zakupów, poprzez użytkowanie (czyli właściwe przechowywanie jedzenia, by zdążyć z konsumpcją, zanim się zepsuje; pielęgnacja ubrań i konserwacja sprzętu, by służyły jak najdłużej) aż po wykorzystanie resztek (czyli kompostowanie odpadków kuchennych, przerabianie przedmiotów i dawanie im drugiego życia).

Zostanę za to skrytykowana, ale raczej jest niemożliwe, byśmy byli w stanie osiągnąć poziom „zero” w swoim śmieceniu. Albowiem każda rzecz, którą posiadamy, nabywamy lub kupimy w przyszłości prędzej czy później dokona żywota – nawet w przypadku jeśli to będzie jej drugie, trzecie czy czwarte życie. Mamy możliwość jednak dążyć, że tych śmieci wokół nas będzie mniej. Choćby praktykując upcykling.


Czym się wyróżniamy?

  • Jedzenie najwyższej jakości
  • Wysoka jakość obsługi
  • Zróżnicowane oraz niepowtarzalne pod względem serwowanych posiłków menu

Główny obszar naszej działalności to Mazowsze, a w szczególności Warszawa Mokotów oraz okolice. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

W naszej ofercie znajdują się:

   • Organizujemy cateringi na różnorakie wydarzenia takie jak wesela, konferencje prasowe i spotkania biznesowe
   • Finger food, eko food, vege food, rustykalna kuchnia, kuchnia europejska i wiele więcej
   • Wykwalifikowani pracownicy pod każdym względem

Funkcjonujemy wydajnie i sprawnie w branży firm organizujących catering.

Ostatnio zorganizowane przez nas cateringi:

Zielonka (Catering smak pięciu kontynentów), Warszawa Ochota (Live cooking na evencie), Sochaczew (Pełna obsługa cateringu), Pruszków (Catering na przerwie kawowej), Warszawa (Catering teamtyczny), Warszawa (Vege cateri), Ząbki (Catering na weselu), Sokołów Podlaski (Catering na kolacji), Radom (Eko Catering), Płock (Zero Waste catering na uroczystej kolacji biznesowej), Wyszków (Catering na śniadaniu prasowym), Siedlce (Przerwa kawowa na imprezie firmowej), Warszawa Targówek (Obsługa cateringu na konferencji biznesowej), Maków Mazowiecki (Kompleksowa obsługa cateringowa na wszelakich eventach), Łomianki (Catering na świeżym powietrzu), Brwinów (Catering na weselu w stodole), Płońsk (Catering na pokazie mody), Warszawa Ursynów (Europejskie menu cateringowe), Warszawa Włochy (Obsługa cateringowa na konferencji), Piaseczno (Catering firmowy)

Przedsiębiorca uzyskał subwencje finansową w ramach programu rządowego. ,,Tarcza Finansowa 2.0 polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.