Jesteś tutaj: Catering Warszawa Zero Waste Catering Sochaczew

Zero Waste Catering Sochaczew

Szukasz zero waste cateringu w Sochaczewie? Możemy Ci pomóc.

Oferujemy Usługi cateringowe najwyższej jakości idealny na każdą okazje.

O nas

Nasza firma z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku 8 lat. Już od rozpoczęcia naszego istnienia stawiamy na ciągły rozwój, a także doskonalenie umiejętności obsługi klienta. Na co dzień zajmujemy się Organizowaniem cateringu i lubimy swoją pracę. Między innymi z tego powodu jeśli szukasz prawdziwych fachowców w branży, najlepiej skontaktować się z naszą firmą. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

695920817

Nasze cele zawsze są ambitne. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Zero Waste to styl życia, który zakłada maksymalne zmniejszenie „produkcji” odpadów. Nie jest to najłatwiejsze wyjście, ale przecież liczy się każdy, nawet najmniejszy krok. Jeśli więc chcesz ograniczyć ilość śmieci w swoim życiu, ale nie wiesz, od czego zacząć – lepiej przeczytaj nasz artykuł. Niejednokrotnie próbowałam przełożyć nazwę z angielskiego na polski. Pytałam znajomych oraz członków grupy Zero Waste Polska (klik) o to, jaki odpowiednik – ich zdaniem – najlepiej oddawałby sen sprawy. „Bez śmieci”? „Niemarnowanie”? „Zero odpadów”? Doszliśmy wspólnie do wniosku, że w pewnym stopniu każdy z nich, bo Zero Waste zakłada zmniejszenie śmiecenia na wielu etapach – od zakupów, poprzez użytkowanie (czyli odpowiednie przechowywanie jedzenia, by zdążyć z konsumpcją, zanim się zepsuje; pielęgnacja ubrań i konserwacja sprzętu, by służyły jak najdłużej) aż po zagospodarowywanie resztek (czyli kompostowanie odpadków kuchennych, przerabianie przedmiotów i dawanie im drugiego życia).

Zostanę za to zlinczowana, ale nie wydaje mi się, byśmy mogli dojść do poziomu „zero” w swoim śmieceniu. Albowiem każda rzecz, którą posiadamy, nabywamy lub kupimy w przyszłości prędzej czy później dokona żywota – nawet jeśli to będzie jej drugie, trzecie czy czwarte życie. Możemy jednak sprawiać, że tych śmieci wokół nas będzie mniej. Choćby praktykując upcykling.

Czekamy na kontakt!
Telefon: 695920817 i 691254039
Pracujemy od poniedziałku do niedzieli 8:00 - 18:00

Nasze zalety:

  • Jedzenie najwyższej jakości
  • Wysoka jakość obsługi
  • Zróżnicowane oraz niepowtarzalne pod względem serwowanych posiłków menu

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo mazowieckie, Sochaczew oraz okoliczne miasta i miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Czym się zajmujemy?

   • Organizujemy cateringi na różnorakie wydarzenia takie jak wesela, konferencje prasowe i spotkania biznesowe
   • Wykwalifikowani pracownicy pod kątem przyrządzania dań i ich serwisu
   • Finger food, eko food, vege food, rustykalna kuchnia, kuchnia europejska i wiele więcej

Jeśli nurtują Cię jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zadzwoń natychmiast! Odpowiemy jeszcze dziś.

Ostatnie nasze realizacje:

Warszawa Wilanów (Zero Waste catering na uroczystej kolacji biznesowej), Mława (Catering na weselu w stodole), Siedlce (Catering śniadaniowy), Warszawa (Catering na kolacji), Ożarów Mazowiecki (Catering biznesowy), Piaseczno (Catering w plenerze), Warszawa Rembertów (Menu cateringowe), Łomianki (Pełna obsługa cateringu), Płock (Eko Catering na przerwie kawowej), Szydłowiec (Catering na pokazie mody), Konstancin-Jeziorna (Obsługa cateringu weselnego), Legionowo (Catering smak pięciu kontynentów), Warszawa Bemowo (Przerwa kawowa na spotkaniu tetralnym), Płońsk (Obsługa cateringu na imprezie firmowej), Warszawa (Catering na imprezie tematycznej), Radom (Catering na przerwie kawowej), Wołomin (Live cooking na evencie), Warszawa Mokotów (Kompleksowa obsługa cateringowa na wszelakich eventach), Gostynin (Obsługa cateringowa na konferencji), Wyszków (Vege cateri)

Przedsiębiorca uzyskał subwencje finansową w ramach programu rządowego. ,,Tarcza Finansowa 2.0 polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.