Jesteś tutaj: Catering Warszawa Zero Waste Catering Pruszków

Zero Waste Catering Pruszków

Poszukujesz zero waste cateringu w Pruszkowie? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Nie zwlekaj, zadzwoń do nas 695920817 i 691254039 lub wyślij nam mejla biuro@catering66.pl i poznaj naszą ofertę!

O nas

Nasza firma istnieje na polskim rynku 8 lat. Od samego początku naszego istnienia stawiamy na rozwój, a także poprawę jakości obsługi klientów. Naszą pracę (zajmujemy się Organizowaniem cateringu) wykonujemy z dbałością o detale i przyjemnością. Dzięki temu, w każdej sytuacji można liczyć na naszą fachową pomoc. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

695920817

Nasze cele zawsze są ambitne. Jednym z najważniejszych naszych celów jest to, aby być pierwszym wyborem naszych klientów, kiedykolwiek będą potrzebować pomocy. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Kiedy to wszystko osiągniemy, będziemy pewni że dobrze wykonujemy swoją pracę oraz że klienci ją doceniają.

To styl życia, którego celem jest zmniejszenie „produkcji” odpadów. Nie jest to proste, ale w końcu liczy się każdy, nawet mały krok. Jeśli więc chcesz zmniejszyć ilość śmieci w swoim życiu, ale nie nie masz pewności, od czego zacząć – lepiej przeczytaj ten tekst. Niejednokrotnie próbowałam przetłumaczyć nazwę z angielskiego na polski. Pytałam znajomych oraz członków grupy Zero Waste Polska (klik) o to, jaki odpowiednik – ich zdaniem – najlepiej wyrażałby sedno sprawy. „Bez śmieci”? „Niemarnowanie”? „Zero odpadów”? Doszliśmy wspólnie do konkluzji, że częściowo każdy z nich, bo Zero Waste zakłada ograniczanie śmiecenia wieloetapowo – od zakupów, poprzez użytkowanie (czyli odpowiednie przechowywanie jedzenia, by zdążyć z konsumpcją, zanim się zepsuje; pielęgnacja ubrań i konserwacja sprzętu, by służyły jak najdłużej) aż po wykorzystanie resztek (czyli kompostowanie odpadków kuchennych, przerabianie przedmiotów i dawanie im drugiego życia).

Zostanę za to skrytykowana, ale nie wydaje mi się, byśmy byli w stanie osiągnąć poziom „zero” w swoim śmieceniu. Wszak każda rzecz, którą posiadamy, nabywamy lub kupimy w przyszłości prędzej czy później dokona żywota – nawet jeśli to będzie jej drugie, trzecie czy czwarte życie. Możemy jednak dążyć, że tych śmieci wokół nas będzie mniej. Choćby praktykując upcykling.

Czym się wyróżniamy?

  • Jedzenie najwyższej jakości
  • Wysoka jakość obsługi
  • Zróżnicowane oraz niepowtarzalne pod względem serwowanych posiłków menu

Czekamy na Twój telefon!
Telefon: 695920817 i 691254039 Mail: biuro@catering66.pl
Pracujemy pon-niedz 8-mej do 18-tej

Obszar naszej działalności to województwo mazowieckie, Pruszków oraz okoliczne miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

W naszej ofercie znajdują się:

   • Organizujemy cateringi na różnorakie wydarzenia takie jak wesela, konferencje prasowe i spotkania biznesowe
   • Wykwalifikowani pracownicy pod kątem przyrządzania dań i ich serwisu
   • Finger food, eko food, vege food, rustykalna kuchnia, kuchnia europejska i wiele więcej

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości zadzwoń natychmiast! Skontaktujemy się.

Ostatnie nasze realizacje:

Mińsk Mazowiecki (Catering na imprezie tematycznej), Zielonka (Catering weselny), Płock (Przerwa kawowa na spotkaniu naukowym), Warszawa Targówek (Catering smak pięciu kontynentów), Warszawa (Catering vege), Radom (Obsługa cateringowa na konferencji), Pruszków (Catering na weselu w stodole), Maków Mazowiecki (Europejskie menu cateringowe), Sokołów Podlaski (Eko Catering na przerwie kawowej), Warszawa Żoliborz (Obsługa cateringu na imprezie firmowej), Siedlce (Zero Waste party catering), Piastów (Catering na konferencji firmowej), Warszawa Praga-Południe (Catering na spotkaniu prasowym), Płońsk (Kompleksowa obsługa cateringowa na wszelakich eventach), Otwock (Catering na kolacji), Garwolin (Live cooking na evencie), Warszawa (Plener catering), Węgrów (Catering na przerwie kawowej), Warszawa Mokotów (Catering na pokazie mody), Ząbki (Pełna obsługa cateringu)

Przedsiębiorca uzyskał subwencje finansową w ramach programu rządowego. ,,Tarcza Finansowa 2.0 polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.