Jesteś tutaj: Catering Warszawa Zero Waste Catering Warszawa

Zero Waste Catering Warszawa

Potrzebujesz cateringu w Warszawa? Dobrze się składa.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań naszym kolejnym klientem.

O nas

Naszą działalność rozwijamy 8 lat. Już od powstania działalności naszej firmy systematycznie rozwijamy nasze kwalifikacje oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według jak najwyższych standardów. Na co dzień pracujemy nad Organizowaniem cateringu i lubimy to co robimy. Z tego powodu jeżeli szukasz prawdziwych fachowców w branży, warto skontaktować się z nami. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

695920817

Nasze cele zawsze są ambitne. Jednym z najważniejszych naszych celów jest to, aby być pierwszym wyborem naszych klientów, kiedykolwiek będą potrzebować pomocy. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Gdy to wszystko uda się osiągnąć będziemy wiedzieć, że jesteśmy doceniani przez naszych klientów.

To styl życia, który zakłada maksymalne zmniejszenie „produkcji” odpadów. Nie jest to najłatwiejsze wyjście, ale w końcu liczy się każdy, nawet najmniejszy krok. Jeśli więc chcesz zmniejszyć ilość śmieci w swoim życiu, ale nie wiesz, od czego zacząć – koniecznie przeczytaj ten tekst. Niejednokrotnie próbowałam przetłumaczyć nazwę z angielskiego na polski. Pytałam znajomych i członków grupy Zero Waste Polska (klik) o to, jaki odpowiednik – w ich odczuciu – najlepiej oddawałby sen sprawy. „Bez śmieci”? „Niemarnowanie”? „Zero odpadów”? Doszliśmy wspólnie do konkluzji, że w pewnym stopniu każdy z nich, bo Zero Waste celuje w zmniejszenie śmiecenia wieloetapowo – od zakupów, poprzez użytkowanie (czyli właściwe przechowywanie jedzenia, by zdążyć z konsumpcją, zanim się przeterminuje; pielęgnacja ubrań i konserwacja sprzętu, by służyły jak najdłużej) aż po zagospodarowywanie resztek (czyli kompostowanie odpadków kuchennych, przerabianie przedmiotów i dawanie im drugiego życia).

Zostanę za to zlinczowana, ale raczej jest niemożliwe, byśmy byli w stanie osiągnąć poziom „zero” w swoim śmieceniu. Wszak każda rzecz, którą posiadamy, nabywamy lub kupimy w przyszłości prędzej czy później dokona żywota – nawet jeśli to będzie jej drugie, trzecie czy czwarte życie. Możemy jednak sprawiać, że tych śmieci wokół nas będzie mniej. Choćby praktykując upcykling.

Skontaktuj się.
Telefon: 695920817 i 691254039 E-mail: biuro@catering66.pl
Pracujemy pon-niedz
w godzinach od 8tej do 18tej

Czym się wyróżniamy?

  • Jedzenie najwyższej jakości
  • Wysoka jakość obsługi
  • Zróżnicowane oraz niepowtarzalne pod względem serwowanych posiłków menu

Głównym rejonem Polski, na którym działamy jest Warszawa, jak również całe województwo mazowieckie, a także okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Czym się zajmujemy?

   • Wykwalifikowani pracownicy pod kątem obsługi najwyższej jakości
   • Finger food, eko food, vege food, rustykalna kuchnia, kuchnia europejska i wiele więcej
   • Organizujemy cateringi na różnorakie wydarzenia takie jak wesela, konferencje prasowe i spotkania biznesowe

Ostatnio zorganizowane przez nas cateringi:

Maków Mazowiecki (Live cooking na evencie), Legionowo (Obsługa cateringowa na konferencji), Warszawa Mokotów (Catering na spotkaniu prasowym), Płock (Menu cateringowe), Warszawa Praga-Południe (Catering na konferencji firmowej), Warszawa Bemowo (Catering smak pięciu kontynentów), Zielonka (Eko Catering na weselu), Przasnysz (Plener catering), Pionki (Przerwa kawowa na spotkaniu tetralnym), Warszawa Rembertów (Zero Waste party catering), Ząbki (Catering na weselu w stodole), Płońsk (Catering na pokazie mody), Warszawa (Catering na kolacji), Warka (Pełna obsługa cateringu), Siedlce (Vege catering na kolacji biznesowej), Piaseczno (Catering na imprezie tematycznej), Wyszków (Catering na weselu), Radom (Obsługa cateringu na evencie), Wołomin (Obsługa cateringu na spotkaniu biznesowej), Warszawa (Catering na przerwie kawowej)

Przedsiębiorca uzyskał subwencje finansową w ramach programu rządowego. ,,Tarcza Finansowa 2.0 polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.