Jesteś tutaj: Catering Warszawa Finger-food Catering Warszawa Ursynów

Finger-food Catering Warszawa Ursynów

Poszukujesz cateringu w dzielnicy Warszawa Ursynów? Dobrze się składa.

Już dziś zadzwoń do nas 695920817 i 691254039 i zapytaj o więcej.

O naszej firmie

Działamy na polskim rynku już od 2012 roku. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na nowości na rynku, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Nasze zadania (zajmujemy się Organizowaniem cateringu) wykonujemy z zaangażowaniem i dbałością o detale. Dlatego też, mimo iż posiadamy bardzo wysoko wykwalifikowanych pracowników poziom świadczonych przez naszą firmę usług, stale rośnie. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

695920817

Nasze cele zawsze są ambitne. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Wpłynie to nie tylko na wyjątkowo dobre postrzeganie naszego przedsiębiorstwa, ale również na zwiększanie zakresu usług i wychodzenie naprzeciw nowym, potrzebom klientów. Kiedy to wszystko osiągniemy, będziemy pewni że dobrze wykonujemy swoją pracę oraz że klienci ją doceniają.

Aspektów, które przemawiają za finger food jest mnóstwo. Tak, jak przedstawiliśmy we wstępie do naszego artykułu – ich przygotowanie nie jest trudne, poza tym warto też mieć na uwadze to, że świetnie się one prezentują, umożliwiają skomponowanie bardziej różnorodnego menu, a dodatkowo, po prostu, można skonsumować je szybko i wygodnie, niemal w biegu. Nie jest więc zaskakującym to, że przystawki tego rodzaju, tytułowane mianem „finger food” (lub „finger foods”), zyskują coraz większe grono entuzjastów. Opłaca się im przyjrzeć bliżej – szczególnie, że ich definicja wcale nie jest znana każdemu.

Określenie „finger food” odwołuje się, ujmując rzecz w skrócie, do małych rozmiarów dania, które można spożywać przy pomocy rąk. Tak przedstawiona definicja jest jednak dość problematyczna, gdyż odnosi się także do jedzenia w stylu „fast food” i „street food” - zazwyczaj niezaliczanych do przekąsek, o których tu mowa. Na potrzeby niniejszego tekstu skorzystamy więc z definicji, używanej w Polsce, ponieważ jest ona najbardziej trafna - „finger food” to nic innego, jak dania „na jeden kęs” (lub też na dwa). Chodzi o to, aby można było jeść je wygodnie oraz szybko, „przy okazji”, nie brudząc przy tym ubrania oraz nie poświęcając tej czynności za dużo czasu. Ma być smacznie, prosto oraz bezproblemowo.

KIEDY WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA FINGER FOOD? No właśnie, skoro mowa o kulturze jedzenia „finger food”, warto przemyśleć, kiedy takie właśnie patenty są dobrym rozwiązaniem. Błędem jest twierdzenie, iż są to przekąski, spożywane podczas przemieszczania się z jednego punktu do drugiego – wtedy bowiem mowa o jedzeniu typu „street food” oraz „fast food”, o czym wspominaliśmy we wcześniejszym akapicie. Raczej są to smakołyki, które można spotkać na konferencjach, spotkaniach biznesowych, rodzinnych przyjęciach, a nawet weselach, jako dodatek do głównych potraw. Powinny one być serwowane wtedy, kiedy jedzeniu towarzyszy rozmowa, nawiązywanie kontaktów lub też omawianie spraw biznesowych. Wówczas goście będą nasyceni, a ich uwaga nie będzie skupiona jedynie na spożywaniu posiłku. I na koniec: co można zaliczyć do grupy „finger food”? Na pewno miniaturowe kanapki, chipsy z tortilli, sakiewki z ciasta francuskiego (z pysznym nadzieniem), tartinki, roladki z cukinii lub też krakersy z pastą warzywną. Co więcej, tego typu przystawki świetnie sprawdzą się na przykład podczas sylwestrowej imprezy!

Czym się wyróżniamy?

  • Jedzenie najwyższej jakości
  • Wysoka jakość obsługi
  • Zróżnicowane oraz niepowtarzalne pod względem serwowanych posiłków menu

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo mazowieckie, dzielnica Warszawa Ursynów oraz okoliczne miasta i miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

W naszej ofercie znajdują się:

   • Organizujemy cateringi na różnorakie wydarzenia takie jak wesela, konferencje prasowe i spotkania biznesowe
   • Finger food, eko food, vege food, rustykalna kuchnia, kuchnia europejska i wiele więcej
   • Wykwalifikowani pracownicy pod każdym względem

Głównym celem naszej firmy jest Twoje zadowolenie.

Ostatnie nasze realizacje:

Otwock (Catering na przerwie kawowej), Siedlce (Catering na śniadaniu prasowym), Ożarów Mazowiecki (Pełna obsługa cateringu), Radom (Vege cateri), Sierpc (Catering na pokazie mody), Gostynin (Catering weselny), Węgrów (Catering na kolacji), Grodzisk Mazowiecki (Obsługa cateringowa na konferencji), Łomianki (Plener catering), Sochaczew (Kompleksowa obsługa cateringowa na wszelakich eventach), Józefów (Catering smak pięciu kontynentów), Warszawa Ursynów (Live cooking na evencie), Płock (Eko Catering na weselu), Pruszków (Europejskie menu cateringowe), Warszawa Wola (Catering teamtyczny), Warszawa Rembertów (Catering na konferencji firmowej), Warszawa (Przerwa kawowa na wykładzie uniwersyteckim), Warszawa (Obsługa cateringu na imprezie firmowej), Warszawa Praga-Południe (Catering na weselu w stodole), Ostrów Mazowiecka (Zero Waste catering na spotkaniu biznesowym)

Przedsiębiorca uzyskał subwencje finansową w ramach programu rządowego. ,,Tarcza Finansowa 2.0 polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.