Jesteś tutaj: Catering Warszawa Finger-food Catering Warszawa Śródmieście

Finger-food Catering Warszawa Śródmieście

Potrzebujesz cateringu w dzielnicy Warszawa Śródmieście? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Zadzwoń do nas 695920817 i 691254039 i zapytaj o szczegóły.

O naszej firmie

Nasza firma z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku od 2012 roku. Już od samego początku naszego istnienia wciąż doskonalimy się oraz poprawiamy jakość obsługi klienta. Na co dzień pracujemy nad Organizowaniem cateringu. Robim to z pasją i sumiennością. Dlatego jeśli szukasz firmy która stawia na jakość, warto kontaktować się z naszą firmą. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

695920817

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Podstaw, które przemawiają za małymi przekąskami jest bardzo dużo. Tak, jak przedstawiliśmy w części wstępnej do naszego artykułu – ich ugotowanie nie jest skomplikowane, poza tym warto też mieć na uwadze to, jak dobrze się prezentują, pozwalają na stworzenia bardziej różnorodnego menu, a dodatkowo, po prostu, można zjeść je w szybki sposób, niemal w biegu. Nic więc dziwnego, że przystawki tego rodzaju, nazywane mianem „finger food” (lub „finger foods”), powiększają swoje grono wielbicieli. Opłacałoby się im przyjrzeć bliżej – zwłaszcza, że ich definicja wcale nie jest powszechnie znana.

Określenie „finger food” nawiązuje, upraszczając, do małych rozmiarów dania, które można spożywać za pomocą rąk. Tak ujęta definicja jest jednak niezwykle problematyczna, ponieważ odnosi się także do posiłków w stylu „fast food” oraz „street food” - zazwyczaj niezaliczanych do przekąsek, o których tu mowa. Na potrzeby niniejszego tekstu skorzystamy więc z definicji, która przyjęła się w Polsce, gdyż jest ona najbardziej właściwa - „finger food” to nic innego, jak potrawy „na jeden kęs” (lub też na dwa). Chodzi o to, żeby można było jeść je wygodnie oraz szybko, „przy okazji”, nie plamiąc przy tym ubrania i nie poświęcając tej czynności zbyt wiele czasu. Ma być smacznie, prosto i bezproblemowo.

KIEDY WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA FINGER FOOD? No właśnie, skoro mowa o kulturze jedzenia „finger food”, warto zastanowić się, kiedy takie właśnie patenty są odpowiednim rozwiązaniem. Błędem jest twierdzenie, że są to przekąski, spożywane podczas przemieszczania się z jednego punktu do drugiego – wtedy bowiem mowa o daniach typu „street food” oraz „fast food”, o czym wspominaliśmy we wcześniejszym akapicie. Raczej są to smakołyki, które można spotkać na konferencjach, spotkaniach biznesowych, rodzinnych przyjęciach, a nawet weselach, jako dodatek do głównych potraw. Zazwyczaj są one serwowane wtedy, kiedy jedzeniu towarzyszy rozmowa, nawiązywanie kontaktów lub też omawianie ważnych spraw. Dzięki temu goście będą nasyceni, a ich uwaga nie będzie skoncentrowana jedynie na spożywaniu posiłku. I na koniec: co można właściwie zaliczyć do grupy „finger food”? Na pewno miniaturowe kanapki, chipsy z tortilli, sakiewki z ciasta francuskiego (z pysznym nadzieniem), tartinki, roladki z cukinii lub też krakersy z pastą warzywną. Co więcej, tego typu przystawki świetnie sprawdzą się na przykład podczas sylwestrowej imprezy!


Pracujemy od poniedziałku do niedzieli
w godzinach od 8 do 18

Czym się wyróżniamy?

  • Jedzenie najwyższej jakości
  • Wysoka jakość obsługi
  • Zróżnicowane oraz niepowtarzalne pod względem serwowanych posiłków menu

Głównym rejonem Polski, na którym działamy jest Warszawa Śródmieście, jak również całe województwo mazowieckie, a także okolice. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

W naszej ofercie znajdują się:

   • Finger food, eko food, vege food, rustykalna kuchnia, kuchnia europejska i wiele więcej
   • Organizujemy cateringi na różnorakie wydarzenia takie jak wesela, konferencje prasowe i spotkania biznesowe
   • Wykwalifikowani pracownicy pod kątem przyrządzania dań i ich serwisu

Jeżeli nurtują Cię jeszcze jakieś pytania zadzwoń natychmiast! Chętnie odpowiemy.

Ostatnio zorganizowane przez nas cateringi:

Sulejówek (Obsługa cateringowa na konferencji), Płock (Kompleksowa obsługa cateringowa na wszelakich eventach), Warszawa Ursynów (Catering na pokazie mody), Warszawa Wesoła (Catering na kolacji), Warka (Catering na imprezie tematycznej), Maków Mazowiecki (Catering na śniadaniu prasowym), Warszawa (Rustykalne menu cateringowe), Warszawa Śródmieście (Pełna obsługa cateringu), Warszawa (Catering biznesowy), Pułtusk (Przerwa kawowa na spotkaniu naukowym), Piaseczno (Catering smak pięciu kontynentów), Radom (Live cooking na evencie), Sochaczew (Catering na weselu w stodole), Siedlce (Zero Waste party catering), Pruszków (Vege cateri), Ostrów Mazowiecka (Catering weselny), Marki (Catering na przerwie kawowej), Warszawa Praga-Południe (Plener catering), Przasnysz (Eko Catering na weselu), Konstancin-Jeziorna (Obsługa cateringu na imprezie firmowej)

Przedsiębiorca uzyskał subwencje finansową w ramach programu rządowego. ,,Tarcza Finansowa 2.0 polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.