Jesteś tutaj: Catering Warszawa Finger-food Catering Grodzisk Mazowiecki

Finger-food Catering Grodzisk Mazowiecki

Szukasz cateringu w Grodzisku Mazowieckim? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań naszym zadowolonym klientem.

O nas

Historia naszej firmy sięga 2012 roku. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na nowości na rynku, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Nasze zadania (zajmujemy się Organizowaniem cateringu) wykonujemy z dbałością o szczegóły i dbałością o dotrzymane terminy. Z tego powodu jeśli szukasz firmy która zawsze daje z siebie wszystko, najlepiej kontaktować się z naszą firmą. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

695920817

Staramy się stawiać przed sobą i naszymi pracownikami jak najwyższe cele. Jednym z nich jest stały wzrost zadowolenia klientów oraz ich świadomość, że jesteśmy najlepsi w branży. Właśnie wtedy będziemy mogli być jak najbliżej potrzeb odbiorców naszych usług, jak również, będziemy mogli zaoferować im jeszcze lepszy poziom obsługi. Kiedy to wszystko osiągniemy, będziemy pewni że dobrze wykonujemy swoją pracę oraz że klienci ją doceniają.

Zadzwoń 695920817 i 691254039 lub wyślij mejla biuro@catering66.pl
Pracujemy od poniedziałku do niedzieli
w godzinach od 8mej do 18tej

Przyczyn, które przemawiają za finger food jest mnóstwo. Tak, jak przedstawiliśmy w części wstępnej do niniejszego artykułu – ich skomponowanie nie jest czasochłonne, poza tym warto też mieć na uwadze to, że świetnie się one prezentują, pozwalają na stworzenia bogatszego menu, a dodatkowo, po prostu, można zjeść je szybko i wygodnie, niemal w biegu. Nie jest więc zaskakującym to, że przystawki tego rodzaju, określane mianem „finger food” (lub „finger foods”), zyskują coraz większe grono zwolenników. Należałoby się im przyjrzeć bliżej – szczególnie, że ich definicja wcale nie jest taka oczywista.

Określenie „finger food” nawiązuje, ujmując rzecz w skrócie, do niewielkich rozmiarów dania, które można spożywać przy pomocy rąk. Tak przedstawiona definicja jest jednak dość problematyczna, gdyż odnosi się także do jedzenia w stylu „fast food” i „street food” - zazwyczaj niezaliczanych do przekąsek, o których tu mowa. Na potrzeby niniejszego tekstu skorzystamy więc z definicji, która przyjęła się w Polsce, ponieważ jest ona najbardziej precyzyjna - „finger food” to nic innego, jak dania „na jeden kęs” (lub też na dwa). Zamysł polega na tym, żeby można było jeść w sposób szybki, „przy okazji”, nie plamiąc przy tym ubrania oraz nie tracąc na tę czynność zbyt wiele czasu. Ma być smacznie, prosto i wygodnie.

KIEDY WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA FINGER FOOD? No właśnie, skoro mowa o kulturze jedzenia „finger food”, warto przemyśleć, kiedy takie właśnie patenty są odpowiednim rozwiązaniem. Wysoce niewskazane jest uważanie, iż są to przekąski, spożywane w trakcie przemieszczania się z jednego punktu do drugiego – wtedy bowiem mowa o daniach typu „street food” oraz „fast food”, o czym wspominaliśmy we wcześniejszym akapicie. Raczej są to smakołyki, które pojawić się mogą na konferencjach, spotkaniach biznesowych, rodzinnych przyjęciach, a nawet weselach, jako dodatek do głównych potraw. Powinny one być serwowane wtedy, kiedy jedzeniu towarzyszy rozmowa, nawiązywanie kontaktów lub też omawianie istotny spraw. Dzięki temu goście będą nasyceni, a ich uwaga nie będzie skoncentrowana wyłącznie na spożywaniu posiłku. I na koniec: co można właściwie zaliczyć do grupy „finger food”? Na pewno miniaturowe kanapki, chipsy z tortilli, sakiewki z ciasta francuskiego (z pysznym nadzieniem), tartinki, roladki z cukinii lub też krakersy z pastą warzywną. Co więcej, tego typu przystawki świetnie sprawdzą się na przykład podczas sylwestrowej imprezy!

Nasze zalety:

  • Jedzenie najwyższej jakości
  • Wysoka jakość obsługi
  • Zróżnicowane oraz niepowtarzalne pod względem serwowanych posiłków menu

Obszar naszej działalności to województwo mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki oraz okoliczne miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Czym się zajmujemy?

   • Wykwalifikowani pracownicy pod kątem przyrządzania dań i ich serwisu
   • Finger food, eko food, vege food, rustykalna kuchnia, kuchnia europejska i wiele więcej
   • Organizujemy cateringi na różnorakie wydarzenia takie jak wesela, konferencje prasowe i spotkania biznesowe

Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości dzwoń! Chętnie odpowiemy.

Ostatnie nasze realizacje:

Kobyłka (Catering na przerwie kawowej), Szydłowiec (Catering smak pięciu kontynentów), Karczew (Catering na weselu w stodole), Nowy Dwór Mazowiecki (Obsługa cateringowa na konferencji), Pułtusk (Eventowa obsługa cateringu), Ciechanów (Catering teamtyczny), Warszawa (Catering na kolacji), Mława (Zero Waste catering na uroczystej kolacji biznesowej), Zielonka (Przerwa kawowa na spotkaniu tetralnym), Warszawa Ursus (Pełna obsługa cateringu), Warszawa Mokotów (Catering na śniadaniu prasowym), Legionowo (Catering na pokazie mody), Warszawa (Live cooking na evencie), Płock (Obsługa cateringu na spotkaniu biznesowej), Garwolin (Obsługa cateringu weselnego), Warszawa Praga-Południe (Menu cateringowe), Siedlce (Catering biznesowy), Sochaczew (Eko Catering na przerwie kawowej), Radom (Plener catering), Warszawa Białołęka (Vege cateri)

Przedsiębiorca uzyskał subwencje finansową w ramach programu rządowego. ,,Tarcza Finansowa 2.0 polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.