Jesteś tutaj: Catering Warszawa Finger-food Catering Piaseczno

Finger-food Catering Piaseczno

Potrzebujesz cateringu w dzielnicy Piaseczno? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań naszym kolejnym klientem.

O nas

Nasza firma istnieje na polskim rynku 8 lat. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na nowości na rynku, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Nasze zadania (zajmujemy się Organizowaniem cateringu) wykonujemy z dbałością o detale i zaangażowaniem. Dzięki temu, mimo iż posiadamy wysoko wykwalifikowanych pracowników poziom świadczonych przez naszą firmę usług, niezmiennie rośnie. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

695920817

Staramy się stawiać przed sobą i naszymi pracownikami jak najwyższe cele. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Właśnie wtedy będziemy mogli być jak najbliżej potrzeb odbiorców naszych usług, jak również, będziemy mogli zaoferować im jeszcze lepszy poziom obsługi. Gdy to wszystko uda się osiągnąć będziemy wiedzieć, że jesteśmy doceniani przez naszych klientów.

Aspektów, które przemawiają za małymi przekąskami jest mnóstwo. Tak, jak przedstawiliśmy we wstępie do naszego artykułu – ich skomponowanie nie jest skomplikowane, poza tym warto też zwrócić uwagę na to, że świetnie się one prezentują, dają możliwość przygotowania bogatszego menu, a dodatkowo, po prostu, można zjeść je w szybki sposób, nie tracąc czasu. Nic więc dziwnego, że mini dania, określane mianem „finger food” (lub „finger foods”), powiększają swoje grono zwolenników. Opłaca się im przyjrzeć bliżej – zważywszy, że ich definicja wcale nie jest taka oczywista.

Określenie „finger food” nawiązuje, ujmując rzecz w skrócie, do małych rozmiarów dania, które można spożywać za pomocą rąk. Tak przedstawiona definicja jest jednak dość problematyczna, ponieważ odnosi się także do posiłków w stylu „fast food” oraz „street food” - zazwyczaj niezaliczanych do przekąsek, o których tu mowa. Na potrzeby niniejszego tekstu skorzystamy więc z definicji, która przyjęła się w Polsce, gdyż jest ona najbardziej właściwa - „finger food” to nic innego, jak dania „na jeden kęs” (lub też na dwa). Zamysł polega na tym, aby można było jeść je wygodnie i szybko, „przy okazji”, nie plamiąc przy tym ubrania oraz nie poświęcając tej czynności zbyt wiele czasu. Ma być smacznie, prosto oraz wygodnie.

KIEDY WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA FINGER FOOD? No właśnie, skoro mowa o kulturze jedzenia „finger food”, warto przemyśleć, kiedy takie właśnie patenty są odpowiednim rozwiązaniem. Błędem jest twierdzenie, iż są to przekąski, spożywane podczas przemieszczania się z jednego punktu do drugiego – wtedy bowiem mowa o daniach typu „street food” oraz „fast food”, o czym pisaliśmy we wcześniejszym akapicie. Raczej są to smakołyki, które pojawić się mogą na konferencjach, spotkaniach biznesowych, rodzinnych przyjęciach, a nawet weselach, jako dodatek do głównych potraw. Powinny one być serwowane wtedy, kiedy jedzeniu towarzyszy rozmowa, nawiązywanie kontaktów lub też omawianie istotny spraw. Wówczas goście będą nasyceni, a ich uwaga nie będzie skoncentrowana wyłącznie na spożywaniu posiłku. I na koniec: co można właściwie zaliczyć do grupy „finger food”? Na pewno miniaturowe kanapki, chipsy z tortilli, sakiewki z ciasta francuskiego (z pysznym nadzieniem), tartinki, roladki z cukinii lub też krakersy z pastą warzywną. Co więcej, tego typu przystawki świetnie sprawdzą się na przykład podczas sylwestrowej imprezy!

Nasze zalety:

  • Jedzenie najwyższej jakości
  • Wysoka jakość obsługi
  • Zróżnicowane oraz niepowtarzalne pod względem serwowanych posiłków menu

Obszar naszej działalności to województwo mazowieckie, Piaseczno oraz okoliczne miejscowości. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Czym się zajmujemy?

   • Finger food, eko food, vege food, rustykalna kuchnia, kuchnia europejska i wiele więcej
   • Organizujemy cateringi na różnorakie wydarzenia takie jak wesela, konferencje prasowe i spotkania biznesowe
   • Wykwalifikowani pracownicy pod każdym względem

Główną misją naszej firmy jest Twoje zadowolenie.

Ostatnio zorganizowane przez nas cateringi:

Wyszków (Menu cateringowe), Warszawa Białołęka (Catering smak pięciu kontynentów), Zielonka (Obsługa cateringu na konferencji biznesowej), Marki (Obsługa cateringowa na konferencji), Łomianki (Przerwa kawowa na wykładzie uniwersyteckim), Gostynin (Eko Catering), Legionowo (Catering teamtyczny), Otwock (Live cooking na evencie), Warszawa (Pełna obsługa cateringu), Radom (Catering konferencyjny), Żyrardów (Vege catering na kolacji biznesowej), Warszawa (Catering na kolacji), Płock (Catering w plenerze), Warszawa Mokotów (Catering na weselu w stodole), Warszawa Ursynów (Catering na spotkaniu prasowym), Kobyłka (Catering na pokazie mody), Szydłowiec (Catering na przerwie kawowej), Siedlce (Catering na weselu), Góra Kalwaria (Zero Waste party catering), Warszawa Praga-Południe (Obsługa cateringu na evencie)

Przedsiębiorca uzyskał subwencje finansową w ramach programu rządowego. ,,Tarcza Finansowa 2.0 polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.