Jesteś tutaj: Catering Warszawa Catering Warszawa Ursynów

Catering Warszawa Ursynów

Poszukujesz cateringu w dzielnicy Warszawa Ursynów? Możemy Ci pomóc.

Skontaktuj się już dziś 695 920 817 lub 691 254 039 i dowiedz się więcej!

Krótko o nas

Nasza działalność powstała w 2012 roku. Już od tamtego czasu naszej działalności stale udoskonalamy nasze kwalifikacje oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według najwyższych standardów. Naszą pracę (zajmujemy się Organizowaniem cateringu) wykonujemy z przyjemnością i pasją. Dlatego jeżeli poszukujesz firmy która stawia na jakość, najlepiej kontaktować się z nami. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

 Mazowsze

Nasze cele zawsze są ambitne. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. W momencie osiągnięcia tych ambitnych celów, nadal chcemy dążyć do kolejnych większych rzeczy.

Catering:

Wiele jednostek wprowadzonych w błąd wiąże catering jedynie z usługą stricte gastronomiczną polegającą na przyrządzeniu dań i dostarczeniu ich pod określony adres, poza lokalem gastronomicznym, w którym zostały przygotowane. Tymczasem, branżowa definicja usługi cateringowej obejmuje kompleksowy zakres aktywności, dotyczących zarówno aktywności stricte gastronomicznych, jak i tych stricte logistycznych. Sprawdź w praktyce, czym w rzeczywistości jest skrupulatny catering oraz jak w prosty sposób znaleźć najlepszą firmę na spotkanie biznesowe lub konferencję w Warszawie oraz w okolicznych miastach.

Najczęściej używana definicja cateringu obejmuje sporządzenie i transport gotowych dań pod wskazany adres. Słowo „gotowych” jest w tym wypadku kluczowe, ponieważ oznacza ono, że dania sporządzane są w innym miejscu niż to, w którym są następnie spożywane. Jest to jednakże definicja jedynie częściowa, dlatego, że w świetle tej definicji usługi cateringowe byłyby świadczone przez każdy lokal gastronomiczny posiadający w swojej ofercie sprzedaż jedzenia na wynos i zajmujący się dystrybucją tego jedzenia – czyli wszelkiego rodzaju pierogarnie, czy restauracje z kuchnią orientalną. Okazuje się, że sprzedaż i dystrybucja jedzenia na wynos jest zaledwie jednym z wielu aspektów działania firm cateringowych, ponieważ podstawowa forma ich działalności bazuje nie tylko na przygotowaniu oraz dostarczeniu strawy, ale na skrupulatnej organizacji przyjęć lub wielowymiarowo pojętej kulinarnej obsłudze innych wydarzeń, takich jak seminaria czy konferencje. Innymi słowy, usługę można nazwać cateringową tylko wtedy, gdy łączy w sobie zarówno kulinarne, jak i logistyczne działania mające na celu obsługę jakiegoś wydarzenia.


Tel.: 695 920 817 oraz 691 254 039
Pracujemy pon-niedz od 8 do 18

Nasze zalety:

  • Jedzenie najwyższej jakości
  • Wysoka jakość obsługi
  • Zróżnicowane oraz niepowtarzalne pod względem serwowanych posiłków menu

Główny obszar naszej działalności to województwo mazowieckie, Warszawa Ursynów oraz okoliczne miasta i miejscowości. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

Czym się zajmujemy?

   • Finger food, eko food, vege food, rustykalna kuchnia, kuchnia europejska i wiele więcej
   • Organizujemy cateringi na różnorakie wydarzenia takie jak wesela, konferencje prasowe i spotkania biznesowe
   • Wykwalifikowani pracownicy pod kątem obsługi najwyższej jakości

Ostatnie nasze realizacje:

Siedlce (Obsługa cateringowa na konferencji), Wołomin (Catering na świeżym powietrzu), Warszawa (Live cooking na evencie), Warszawa Ursynów (Vege catering na kolacji biznesowej), Pułtusk (Pełna obsługa cateringu), Pruszków (Zero Waste catering), Warszawa (Catering na przerwie kawowej), Radom (Catering na śniadaniu prasowym), Sulejówek (Obsługa cateringu na evencie), Ząbki (Obsługa cateringu weselnego), Warszawa Wesoła (Europejskie menu cateringowe), Ciechanów (Catering smak pięciu kontynentów), Przasnysz (Obsługa cateringu na spotkaniu biznesowej), Warszawa Bielany (Przerwa kawowa na spotkaniu naukowym), Warszawa Praga-Południe (Catering na kolacji), Konstancin-Jeziorna (Catering na weselu w stodole), Góra Kalwaria (Eko Catering na weselu), Płock (Catering na pokazie mody), Błonie (Catering konferencyjny), Nowy Dwór Mazowiecki (Catering teamtyczny)

Przedsiębiorca uzyskał subwencje finansową w ramach programu rządowego. ,,Tarcza Finansowa 2.0 polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.