Jesteś tutaj: Catering Warszawa Catering Warszawa Śródmieście

Catering Warszawa Śródmieście

Szukasz cateringu w dzielnicy Warszawa Śródmieście? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Oferujemy Catering wysokiej jakości wyborny na każdą okazje.

 Warszawa Śródmieście

Krótko o nas

Nasza firma istnieje na polskim rynku od 2012 roku. Od tamtego momentu stale udoskonalamy kwalifikacje oraz działamy tak aby klient był zawsze usatysfakcjonowany. Na co dzień pracujemy nad Organizowaniem cateringu. Pracujemy z dbałością o detale i przyjemnością. Dlatego też, mimo iż posiadamy bardzo wysoko wykwalifikowanych pracowników poziom świadczonych przez nas usług, wciąż rośnie. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Nasze cele zawsze są ambitne. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Kiedy to wszystko osiągniemy, będziemy pewni że dobrze wykonujemy swoją pracę oraz że klienci ją doceniają.

 MazowszeCatering: Mnóstwo ludzi błędnie wiąże catering tylko z usługą typowo gastronomiczną skupiającą się na przyrządzeniu potraw i dostarczeniu ich pod określony adres, poza miejscem, w którym zostały przyrządzone. Tymczasem, branżowa definicja usługi cateringowej obejmuje kompleksowy zakres aktywności, dotyczących zarówno czynności stricte gastronomicznych, jak i tych typowo logistycznych. Sprawdź, czym tak naprawdę jest skrupulatny catering i jak w prosty i wygodny sposób znaleźć idealną firmę na spotkanie biznesowe lub konferencję w Warszawie oraz w okolicznych miastach.

Znana definicja cateringu obejmuje ugotowanie i transport gotowych posiłków pod wskazany adres. Słowo „gotowych” jest w tym wypadku bardzo ważne, ponieważ oznacza ono, że potrawy sporządzane są w odmiennym miejscu niż to, w którym są następnie konsumowane. Jest to jednakże definicja niewystarczająca, ponieważ w rozumieniu tej definicji usługi cateringowe byłyby zapewniane przez każdy lokal gastronomiczny prowadzący sprzedaż jedzenia na wynos i zajmujący się dowozem tego jedzenia – czyli wszelkiego rodzaju kebabownie, czy restauracje z kuchnią orientalną. Okazuje się, że sprzedaż i dystrybucja jedzenia na wynos jest zaledwie jednym z wielu aspektów działania firm cateringowych, dlatego, że fundamentalna forma ich działalności bazuje nie tylko na sporządzeniu i dostarczeniu jedzenia, ale na dogłębnej organizacji konferencji lub szeroko pojętej kulinarnej obsłudze innych wydarzeń, takich jak seminaria czy konferencje. Innymi słowy, usługę można nazwać cateringową tylko wtedy, gdy łączy w sobie zarówno kulinarne, jak i logistyczne działania mające na celu obsługę jakiegoś wydarzenia.

Czekamy na Twój telefon!
Tel.: 695 920 817 i 691 254 039
Pracujemy od poniedziałku do niedzieli od 8 do 18

Nasze zalety:

  • Jedzenie najwyższej jakości
  • Wysoka jakość obsługi
  • Zróżnicowane oraz niepowtarzalne pod względem serwowanych posiłków menu

Głównym rejonem Polski, na którym działamy są Warszawa Śródmieście, jak również całe województwo mazowieckie, a także okolice. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

Czym się zajmujemy?

   • Wykwalifikowani pracownicy pod kątem przyrządzania dań i ich serwisu
   • Organizujemy cateringi na różnorakie wydarzenia takie jak wesela, konferencje prasowe i spotkania biznesowe
   • Finger food, eko food, vege food, rustykalna kuchnia, kuchnia europejska i wiele więcej

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania zadzwoń natychmiast! Chętnie odpowiemy.

Ostatnio zorganizowane przez nas cateringi:

Warszawa Śródmieście (Catering biznesowy), Warszawa Rembertów (Catering na pokazie mody), Mińsk Mazowiecki (Przerwa kawowa na spotkaniu tetralnym), Warszawa Ursynów (Obsługa cateringu na spotkaniu biznesowej), Radom (Live cooking na evencie), Łomianki (Catering smak pięciu kontynentów), Warszawa Praga-Południe (Pełna obsługa cateringu), Płock (Kompleksowa obsługa cateringowa na wszelakich eventach), Siedlce (Catering na imprezie tematycznej), Nowy Dwór Mazowiecki (Rustykalne menu cateringowe), Konstancin-Jeziorna (Catering na świeżym powietrzu), Warszawa (Catering na przerwie kawowej), Otwock (Catering na kolacji), Góra Kalwaria (Zero Waste party catering), Warszawa (Obsługa cateringu weselnego), Legionowo (Catering na weselu w stodole), Warszawa Śródmieście (Eko Catering na przerwie kawowej), Józefów (Vege catering na kolacji biznesowej), Brwinów (Obsługa cateringowa na konferencji), Warszawa Bemowo (Catering śniadaniowy)

Przedsiębiorca uzyskał subwencje finansową w ramach programu rządowego. ,,Tarcza Finansowa 2.0 polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.