Jesteś tutaj: Catering Warszawa Catering Warszawa Mokotów

Catering Warszawa Mokotów

Potrzebujesz cateringu w dzielnicy Warszawa Mokotów? Możemy Ci pomóc.

Skontaktuj się już dziś 695 920 817 lub 691 254 039 i dowiedz się więcej!

O naszej firmie

Historia naszej firmy sięga 2012 roku. Już od tamtego czasu działalności naszej firmy wciąż udoskonalamy nasze umiejętności oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według jak najwyższych standardów. Na co dzień zajmujemy się Organizowaniem cateringu i lubimy to co robimy. Między innymi z tego powodu jeżeli szukasz firmy która stawia na jakość, warto skontaktować się z nami. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. W momencie osiągnięcia tych ambitnych celów, nadal chcemy dążyć do kolejnych większych rzeczy.

Dzwoń!
Tel.: 695 920 817 i 691 254 039
Pracujemy pon-niedz
w godzinach od 8mej do 18tej

 Mazowsze

Warszawa Mokotów Catering: Wiele osób błędnie wiąże catering jedynie z usługą stricte gastronomiczną polegającą na ugotowaniu posiłków i przetransportowaniu ich pod umówiony adres, poza siedzibą, w którym zostały ugotowane. Tymczasem, słuszna definicja usługi cateringowej obejmuje totalny zakres aktywności, dotyczących zarówno aktywności typowo gastronomicznych, jak i logistycznych. Sprawdź w praktyce, czym tak naprawdę jest profesjonalny catering, a także jak w łatwy sposób znaleźć w pełni profesjonalną firmę na spotkanie biznesowe lub konferencję w Warszawie oraz w miastach poza stolicą.

Powszechnie używana definicja cateringu obejmuje ugotowanie i dostarczenie gotowych dań we wskazane miejsce. Słowo „gotowych” jest w tym wypadku bardzo ważne, ponieważ oznacza ono, że dania przygotowywane są w innym miejscu niż to, w którym są następnie spożywane. Jest to jednakże definicja niepełna, dlatego, że w rozumieniu tej definicji usługi cateringowe byłyby zapewniane przez każdy lokal gastronomiczny prowadzący sprzedaż jedzenia na wynos i zajmujący się dystrybucją tego jedzenia – czyli wszelkiego rodzaju kebabownie, czy restauracje z kuchnią orientalną. Okazuje się, że sprzedaż i dystrybucja jedzenia na wynos jest zaledwie jednym z aspektów działania firm cateringowych, dlatego, że podstawowa forma ich działalności polega nie tylko na ugotowaniu i dostarczeniu jedzenia, ale na kompleksowej organizacji konferencji lub wielowymiarowo pojętej kulinarnej obsłudze innych wydarzeń, takich jak seminaria czy konferencje. Innymi słowy, usługę można nazwać cateringową tylko wtedy, gdy łączy w sobie zarówno kulinarne, jak i logistyczne działania mające na celu obsługę jakiegoś wydarzenia.

Nasze zalety:

  • Jedzenie najwyższej jakości
  • Wysoka jakość obsługi
  • Zróżnicowane oraz niepowtarzalne pod względem serwowanych posiłków menu

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo mazowieckie, Warszawa Mokotów oraz okoliczne miasta i miejscowości. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

W naszej ofercie znajdziesz:

   • Finger food, eko food, vege food, rustykalna kuchnia, kuchnia europejska i wiele więcej
   • Organizujemy cateringi na różnorakie wydarzenia takie jak wesela, konferencje prasowe i spotkania biznesowe
   • Wykwalifikowani pracownicy pod kątem obsługi najwyższej jakości

Celem nadrzędnym naszej firmy jest Twoja satysfakcja.

Ostatnie nasze realizacje:

Warszawa Ursynów (Catering na weselu w stodole), Sochaczew (Catering smak pięciu kontynentów), Radzymin (Obsługa cateringu na spotkaniu biznesowej), Ząbki (Catering śniadaniowy), Warszawa Praga-Południe (Catering na pokazie mody), Radom (Kompleksowa obsługa cateringowa na wszelakich eventach), Szydłowiec (Obsługa cateringowa na konferencji), Warszawa (Catering firmowy), Pruszków (Catering na kolacji), Siedlce (Zero Waste catering na imprezie biznesowej), Piastów (Catering na przerwie kawowej), Zielonka (Przerwa kawowa na imprezie firmowej), Warszawa (Live cooking na evencie), Gostynin (Catering na imprezie tematycznej), Płock (Catering na weselu), Warszawa Wesoła (Vege catering na kolacji biznesowej), Otwock (Catering na świeżym powietrzu), Grójec (Eko Catering na weselu), Warszawa Bielany (Rustykalne menu cateringowe), Kobyłka (Pełna obsługa cateringu)

Przedsiębiorca uzyskał subwencje finansową w ramach programu rządowego. ,,Tarcza Finansowa 2.0 polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.