Jesteś tutaj: Catering Warszawa Catering Warszawa

Catering Warszawa

Poszukujesz cateringu w Warszawie? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań naszym zadowolonym klientem.

 w Warszawie

O naszej firmie

Naszą obecną działalność prowadzimy od 2012 roku. Już od powstania naszej działalności bez przerwy się rozwijamy i podnosimy umiejętności związane z obsługą klienta. Na co dzień pracujemy nad Organizowaniem cateringu. Wszystko co robimy robimy z pasją i dbałością o detale. Dzięki temu, mimo iż posiadamy bardzo wysoko wykwalifikowaną kadrę poziom świadczonych przez naszą firmę usług, wciąż wzrasta. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Nasze cele zawsze są ambitne. Jednym z najważniejszych naszych celów jest to, aby być pierwszym wyborem naszych klientów, kiedykolwiek będą potrzebować pomocy. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Czekamy na Twój telefon!
Tel.: 695 920 817 i 691 254 039
Pracujemy od poniedziałku do niedzieli 8:00 - 18:00

Warszawa

Mnóstwo osób mylnie wiąże catering jedynie z usługą gastronomiczną opierającą się na przyrządzeniu dań oraz przetransportowaniu ich w określone miejsce, poza lokalem, w którym zostały przygotowane. Tymczasem, branżowa definicja usługi cateringowej obejmuje kompleksowy zakres procedur, dotyczących zarówno aktywności typowo gastronomicznych, jak i tych typowo logistycznych. Sprawdź w praktyce, czym w rzeczywistości jest profesjonalny catering, a także jak w łatwy sposób znaleźć cenioną firmę na spotkanie biznesowe lub konferencję w Warszawie oraz w miastach poza stolicą. 


Powszechnie używana definicja cateringu obejmuje ugotowanie i transport gotowych dań we wskazane miejsce. Słowo „gotowych” jest w tym wypadku bardzo ważne, ponieważ oznacza ono, że posiłki są przyrządzane w innym miejscu niż to, w którym są następnie spożywane. Jest to jednakże definicja jedynie częściowa, ponieważ w rozumieniu tej definicji usługi cateringowe byłyby świadczone przez każdy lokal gastronomiczny prowadzący sprzedaż jedzenia na wynos i zajmujący się dowozem tego jedzenia – czyli wszelkiego rodzaju pizzerie, czy restauracje z kuchnią orientalną. Okazuje się, że sprzedaż i dystrybucja jedzenia na wynos jest zaledwie jednym z aspektów działania firm cateringowych, ponieważ główna dziedzina ich działalności bazuje nie tylko na przyrządzeniu i przetransportowaniu strawy, ale na dogłębnej organizacji przyjęć lub wielowymiarowo pojętej kulinarnej obsłudze innych wydarzeń, takich jak seminaria czy konferencje. Innymi słowy, usługę można nazwać cateringową tylko wtedy, gdy łączy w sobie zarówno kulinarne, jak i logistyczne działania mające na celu obsługę jakiegoś wydarzenia.

Czym się wyróżniamy?

  • Jedzenie najwyższej jakości
  • Wysoka jakość obsługi
  • Zróżnicowane oraz niepowtarzalne pod względem serwowanych posiłków menu

Główny obszar naszej działalności to Mazowsze, a w szczególności Warszawa oraz okolice. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

W naszej ofercie znajdziesz:

   • Wykwalifikowani pracownicy pod kątem przyrządzania dań i ich serwisu
   • Finger food, eko food, vege food, rustykalna kuchnia, kuchnia europejska i wiele więcej
   • Organizujemy cateringi na różnorakie wydarzenia takie jak wesela, konferencje prasowe i spotkania biznesowe

Ostatnie nasze realizacje:

Warszawa Białołęka (Rustykalne menu cateringowe), Płońsk (Obsługa cateringu na evencie), Milanówek (Zero Waste catering na uroczystej kolacji biznesowej), Płock (Catering na kolacji), Piaseczno (Catering smak pięciu kontynentów), Ożarów Mazowiecki (Eko Catering na przerwie kawowej), Konstancin-Jeziorna (Catering śniadaniowy), Radom (Obsługa cateringu weselnego), Grodzisk Mazowiecki (Catering w plenerze), Warszawa Mokotów (Catering biznesowy), Warszawa (Catering na pokazie mody), Pionki (Vege catering na kolacji biznesowej), Warszawa Ursynów (Catering teamtyczny), Garwolin (Obsługa cateringu na spotkaniu biznesowej), Żyrardów (Obsługa cateringowa na konferencji), Legionowo (Przerwa kawowa na spotkaniu naukowym), Siedlce (Pełna obsługa cateringu), Warszawa (Live cooking na evencie), Warszawa Wilanów (Catering na weselu w stodole), Nowy Dwór Mazowiecki (Catering na przerwie kawowej)

Przedsiębiorca uzyskał subwencje finansową w ramach programu rządowego. ,,Tarcza Finansowa 2.0 polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.