Jesteś tutaj: Catering Warszawa Catering Sochaczew

Catering Sochaczew

Szukasz cateringu w Sochaczewie? Możemy Ci pomóc.

Oferujemy Catering wysokiej jakości wyborny na każdą okazje.

Krótko o nas

Historia naszej firmy sięga 2012 roku. Od początku naszej działalności stawiamy na ciągły rozwój, a także doskonalenie umiejętności obsługi naszych klientów. Na co dzień zajmujemy się Organizowaniem cateringu. Pracujemy z zaangażowaniem i dbałością o detale. Dlatego jeżeli szukasz firmy która zawsze daje z siebie wszystko, najlepiej skontaktować się z nami. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Zadzwoń!
Tel.: 695 920 817 i 691 254 039
Pracujemy od poniedziałku do niedzieli
w godzinach 8 - 18

catering w sochaczewie

Catering:

Wiele ludzi błędnie utożsamia catering tylko z usługą stricte gastronomiczną polegającą na przyrządzeniu posiłków i dostarczeniu ich pod określony adres, poza lokalem, w którym zostały przygotowane. Tymczasem, słuszna definicja usługi cateringowej obejmuje kompletny zakres procedur, dotyczących zarówno aktywności typowo gastronomicznych, jak i tych w pełni logistycznych. Sprawdź, czym w rzeczywistości jest skrupulatny catering, a także jak w prosty sposób znaleźć w pełni profesjonalną firmę na spotkanie biznesowe lub konferencję w Warszawie i w okolicznych miastach.

Popularna definicja cateringu obejmuje sporządzenie oraz dowóz gotowych posiłków we wskazane miejsce. Słowo „gotowych” jest w tym wypadku bardzo ważne, ponieważ oznacza ono, że posiłki są przygotowywane w innym miejscu niż to, w którym są następnie zjadane. Jest to jednakże definicja niepełna, z uwagi na to, iż w rozumieniu tej definicji usługi cateringowe byłyby dostarczane przez każdy lokal gastronomiczny posiadający w swojej ofercie sprzedaż jedzenia na wynos i zajmujący się dowozem tego jedzenia – czyli wszelkiego rodzaju pizzerie, czy restauracje z kuchnią orientalną. Okazuje się, że sprzedaż i dystrybucja jedzenia na wynos jest zaledwie jednym z aspektów działania firm cateringowych, dlatego, że podstawowa forma ich działalności polega nie tylko na uszykowaniu oraz przetransportowaniu jedzenia, ale na skrupulatnej organizacji eventów lub wielowymiarowo rozumianej kulinarnej obsłudze innych wydarzeń, takich jak seminaria czy konferencje. Innymi słowy, usługę można nazwać cateringową tylko wtedy, gdy łączy w sobie zarówno kulinarne, jak i logistyczne działania mające na celu obsługę jakiegoś wydarzenia.

Czym się wyróżniamy?

  • Jedzenie najwyższej jakości
  • Wysoka jakość obsługi
  • Zróżnicowane oraz niepowtarzalne pod względem serwowanych posiłków menu

 w Siedlcach

Obszar naszej działalności to województwo mazowieckie, Sochaczew oraz okoliczne miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

W naszej ofercie znajdują się:

   • Finger food, eko food, vege food, rustykalna kuchnia, kuchnia europejska i wiele więcej
   • Wykwalifikowani pracownicy pod kątem obsługi najwyższej jakości
   • Organizujemy cateringi na różnorakie wydarzenia takie jak wesela, konferencje prasowe i spotkania biznesowe

Ostatnie nasze realizacje:

Błonie (Catering na weselu), Sochaczew (Europejskie menu cateringowe), Warszawa Ursynów (Catering na przerwie kawowej), Garwolin (Catering na weselu w stodole), Pionki (Catering smak pięciu kontynentów), Nowy Dwór Mazowiecki (Przerwa kawowa na spotkaniu naukowym), Piaseczno (Eko Catering), Warszawa (Obsługa cateringu na spotkaniu biznesowej), Ożarów Mazowiecki (Catering vege), Pruszków (Catering w plenerze), Warszawa Wesoła (Catering teamtyczny), Radom (Catering firmowy), Warszawa Wawer (Catering śniadaniowy), Płock (Catering na pokazie mody), Warszawa (Zero Waste catering), Wołomin (Live cooking na evencie), Warszawa Bemowo (Catering na kolacji), Mława (Obsługa cateringowa na konferencji), Józefów (Pełna obsługa cateringu), Kozienice (Obsługa cateringu na evencie)

Przedsiębiorca uzyskał subwencje finansową w ramach programu rządowego. ,,Tarcza Finansowa 2.0 polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.