Jesteś tutaj: Catering Warszawa Catering Piaseczno

Catering Piaseczno

Szukasz cateringu w Piasecznie? Dobrze się składa.

Skontaktuj się już dziś 695 920 817 lub 691 254 039 i dowiedz się więcej!

Krótko o nas

Nasza firma powstała w 2012 roku. Już od początku działalności naszej firmy stale rozwijamy nasze umiejętności oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według najwyższych standardów. Na co dzień pracujemy nad Organizowaniem cateringu i lubimy to co robimy. Dzięki takiemu podejściu, w dowolnym momencie można liczyć na naszą fachową pomoc. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Nasze cele zawsze są ambitne. Jednym z najważniejszych naszych celów jest to, aby być pierwszym wyborem naszych klientów, kiedykolwiek będą potrzebować pomocy. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. W momencie osiągnięcia tych ambitnych celów, nadal chcemy dążyć do kolejnych większych rzeczy.

Radom Catering: Wiele jednostek mylnie kojarzy catering wyłącznie z usługą stricte gastronomiczną skupiającą się na przygotowaniu potraw oraz dostarczeniu ich w określone miejsce, poza lokalem gastronomicznym, w którym zostały ugotowane. Tymczasem, poprawna definicja usługi cateringowej obejmuje wielostopniowy zakres aktywności, dotyczących zarówno aktywności typowo gastronomicznych, jak i tych typowo logistycznych. Sprawdź, czym tak naprawdę jest skrupulatny catering i jak w prosty sposób znaleźć renomowaną firmę na spotkanie biznesowe lub konferencję w Warszawie oraz w okolicznych miastach.

Popularna definicja cateringu obejmuje przyrządzenie oraz dowóz gotowych dań do miejsca przeznaczenia. Słowo „gotowych” jest w tym wypadku bardzo ważne, ponieważ oznacza ono, że posiłki przygotowywane są w odmiennym miejscu niż to, w którym są następnie spożywane. Jest to jednakże definicja jedynie częściowa, z uwagi na to, iż w rozumieniu tej definicji usługi cateringowe byłyby świadczone przez każdy lokal gastronomiczny oferujący sprzedaż jedzenia na wynos i zajmujący się dowozem tego jedzenia – czyli wszelkiego rodzaju pizzerie, czy restauracje z kuchnią orientalną. Okazuje się, że sprzedaż i dystrybucja jedzenia na wynos jest zaledwie jednym z aspektów działania firm cateringowych, ponieważ główna forma ich działalności bazuje nie tylko na uszykowaniu oraz przetransportowaniu jedzenia, ale na dogłębnej organizacji spotkań biznesowych lub wielowymiarowo rozumianej kulinarnej obsłudze innych wydarzeń, takich jak seminaria czy konferencje. Innymi słowy, usługę można nazwać cateringową tylko wtedy, gdy łączy w sobie zarówno kulinarne, jak i logistyczne działania mające na celu obsługę jakiegoś wydarzenia.


Tel.: 695 920 817 i 691 254 039
Pracujemy pon-niedz od 8mej do 18tej

Nasze zalety:

  • Jedzenie najwyższej jakości
  • Wysoka jakość obsługi
  • Zróżnicowane oraz niepowtarzalne pod względem serwowanych posiłków menu

Głównym rejonem Polski, na którym działamy jest Piaseczno, jak również całe województwo mazowieckie, a także okolice. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Czym się zajmujemy?

   • Organizujemy cateringi na różnorakie wydarzenia takie jak wesela, konferencje prasowe i spotkania biznesowe
   • Finger food, eko food, vege food, rustykalna kuchnia, kuchnia europejska i wiele więcej
   • Wykwalifikowani pracownicy pod każdym względem

Catering Radom

Ostatnio zorganizowane przez nas cateringi:

Piaseczno (Europejskie menu cateringowe), Węgrów (Obsługa cateringowa na konferencji), Siedlce (Obsługa cateringu weselnego), Pruszków (Vege catering), Kozienice (Catering na przerwie kawowej), Warszawa (Catering na świeżym powietrzu), Warszawa Wesoła (Catering na kolacji), Przasnysz (Pełna obsługa cateringu), Płońsk (Catering na weselu w stodole), Piaseczno (Live cooking na evencie), Warszawa Wola (Zero Waste catering na uroczystej kolacji biznesowej), Warszawa Żoliborz (Catering śniadaniowy), Sochaczew (Eventowa obsługa cateringu), Radom (Catering smak pięciu kontynentów), Warszawa (Eko Catering na weselu), Warszawa Wilanów (Catering teamtyczny), Piastów (Przerwa kawowa na imprezie firmowej), Karczew (Catering na konferencji firmowej), Ząbki (Obsługa cateringu na imprezie firmowej), Płock (Catering na pokazie mody)

Przedsiębiorca uzyskał subwencje finansową w ramach programu rządowego. ,,Tarcza Finansowa 2.0 polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.