Jesteś tutaj: Catering Warszawa Catering Pruszków

Catering Pruszków

Szukasz cateringu w Pruszkowie? Dobrze się składa.

Zadzwoń już dziś 695 920 817 lub 691 254 039 i dowiedz się więcej!

O naszej firmie

Nasza firma powstała w 2012 roku. Od tamtego czasu niezmiennie rozwijamy nasze umiejętności i działamy tak aby klient zawsze był usatysfakcjonowany. Na co dzień zajmujemy się Organizowaniem cateringu. Pracujemy z sumiennością i pasją. Dlatego jeśli szukasz firmy która stawia na jakość, najlepiej kontaktować się z naszą firmą. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Właśnie wtedy będziemy mogli być jak najbliżej potrzeb odbiorców naszych usług, jak również, będziemy mogli zaoferować im jeszcze lepszy poziom obsługi. Kiedy to wszystko osiągniemy, będziemy pewni że dobrze wykonujemy swoją pracę oraz że klienci ją doceniają.


Tel.: 695 920 817 i 691 254 039
Pracujemy pon-niedz
w godzinach od 8mej do 18tej

Catering: Wiele jednostek wprowadzonych w błąd kojarzy catering tylko z usługą typowo gastronomiczną polegającą na przygotowaniu posiłków i przetransportowaniu ich w umówione miejsce, poza lokalem gastronomicznym, w którym zostały przygotowane. Tymczasem, profesjonalna definicja usługi cateringowej obejmuje kompletny zakres aktywności, dotyczących zarówno aktywności typowo gastronomicznych, jak i tych stricte logistycznych. Przekonaj się, czym w rzeczywistości jest profesjonalny catering oraz jak znaleźć cenioną firmę na spotkanie biznesowe lub konferencję w Warszawie oraz w okolicznych miastach.

Powszechnie używana definicja cateringu obejmuje sporządzenie i dowóz gotowych posiłków we wskazane miejsce. Słowo „gotowych” jest w tym wypadku kluczowe, ponieważ oznacza ono, że posiłki sporządzane są w odmiennym miejscu niż to, w którym są następnie konsumowane. Jest to jednakże definicja niewystarczająca, z uwagi na to, iż w świetle tej definicji usługi cateringowe byłyby zapewniane przez każdy lokal gastronomiczny oferujący sprzedaż jedzenia na wynos i zajmujący się dowozem tego jedzenia – czyli wszelkiego rodzaju kebabownie, czy restauracje z kuchnią orientalną. Okazuje się, że sprzedaż i dystrybucja jedzenia na wynos jest zaledwie jednym z aspektów działania firm cateringowych, dlatego, że fundamentalna dziedzina ich działalności polega nie tylko na ugotowaniu oraz przetransportowaniu strawy, ale na pełnej organizacji konferencji lub szeroko pojętej kulinarnej obsłudze innych wydarzeń, takich jak seminaria czy konferencje. Innymi słowy, usługę można nazwać cateringową tylko wtedy, gdy łączy w sobie zarówno kulinarne, jak i logistyczne działania mające na celu obsługę jakiegoś wydarzenia.

Czym się wyróżniamy?

  • Jedzenie najwyższej jakości
  • Wysoka jakość obsługi
  • Zróżnicowane oraz niepowtarzalne pod względem serwowanych posiłków menu

Catering w Płocku

Głównym rejonem Polski, na którym działamy jest Pruszków, jak również całe województwo mazowieckie, a także okolice. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Czym się zajmujemy?

   • Finger food, eko food, vege food, rustykalna kuchnia, kuchnia europejska i wiele więcej
   • Wykwalifikowani pracownicy pod kątem przyrządzania dań i ich serwisu
   • Organizujemy cateringi na różnorakie wydarzenia takie jak wesela, konferencje prasowe i spotkania biznesowe

Głównym celem naszej firmy jest Twoje zadowolenie.

Ostatnio zorganizowane przez nas usługi cateringowe:

Warszawa Rembertów (Live cooking na evencie), Wyszków (Przerwa kawowa na wykładzie uniwersyteckim), Płock (Catering weselny), Piaseczno (Catering konferencyjny), Warszawa Rembertów (Catering na weselu w stodole), Warszawa Praga-Południe (Catering smak pięciu kontynentów), Warszawa (Vege catering), Garwolin (Plener catering), Gostynin (Obsługa cateringowa na konferencji), Radom (Eko Catering), Siedlce (Zero Waste catering na spotkaniu biznesowym), Legionowo (Catering na przerwie kawowej), Ząbki (Obsługa cateringu na spotkaniu biznesowej), Józefów (Kompleksowa obsługa cateringowa na wszelakich eventach), Sierpc (Pełna obsługa cateringu), Węgrów (Catering na kolacji), Góra Kalwaria (Catering na pokazie mody), Mińsk Mazowiecki (Catering na spotkaniu prasowym), Warszawa (Menu cateringowe), Warszawa Bemowo (Catering teamtyczny)

Przedsiębiorca uzyskał subwencje finansową w ramach programu rządowego. ,,Tarcza Finansowa 2.0 polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.