Jesteś tutaj: Catering Warszawa Catering Żyrardów

Catering Żyrardów

Poszukujesz cateringu w Żyrardowie? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Przeczytaj naszą ofertę i zostań naszym zadowolonym klientem.

O naszej firmie

Historia naszej firmy sięga 2012 roku. Od początku naszego istnienia wciąż rozwijamy nasze kwalifikacje oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według jak najwyższych standardów. Naszą pracę (zajmujemy się Organizowaniem cateringu) wykonujemy z pasją i dbałością o dotrzymane terminy. Z tego też powodu, mimo iż posiadamy wysoko wykwalifikowanych pracowników poziom świadczonych przez naszą firmę usług, wciąż rośnie. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. W momencie osiągnięcia tych ambitnych celów, nadal chcemy dążyć do kolejnych większych rzeczy.

Catering:

Wiele osób w błędnym przekonaniu łączy catering tylko z usługą typowo gastronomiczną skupiającą się na ugotowaniu dań oraz dostarczeniu ich w określone miejsce, poza lokalem gastronomicznym, w którym zostały sporządzone. Tymczasem, fachowa definicja usługi cateringowej obejmuje całkowity zakres aktywności, dotyczących zarówno prac typowo kulinarnych, jak i tych stricte logistycznych. Przekonaj się, czym w rzeczywistości jest pełny catering i w jaki sposób znaleźć renomowaną firmę na spotkanie biznesowe lub konferencję w Warszawie oraz w miastach poza stolicą.

Znana definicja cateringu obejmuje ugotowanie i transport gotowych potraw do miejsca przeznaczenia. Słowo „gotowych” jest w tym wypadku bardzo ważne, ponieważ oznacza ono, że posiłki przygotowywane są w innym miejscu niż to, w którym są następnie spożywane. Jest to jednakże definicja niepełna, ponieważ w świetle tej definicji usługi cateringowe byłyby zapewniane przez każdy lokal gastronomiczny posiadający w swojej ofercie sprzedaż jedzenia na wynos i zajmujący się dystrybucją tego jedzenia – czyli wszelkiego rodzaju kebabownie, czy restauracje z kuchnią orientalną. Okazuje się, że sprzedaż i dystrybucja jedzenia na wynos jest zaledwie jednym z wielu aspektów działania firm cateringowych, ponieważ główna forma ich działalności polega nie tylko na przygotowaniu i dostarczeniu jedzenia, ale na kompleksowej organizacji konferencji lub szeroko pojętej kulinarnej obsłudze innych wydarzeń, takich jak seminaria czy konferencje. Innymi słowy, usługę można nazwać cateringową tylko wtedy, gdy łączy w sobie zarówno kulinarne, jak i logistyczne działania mające na celu obsługę jakiegoś wydarzenia.

 Mazowsze

Czym się wyróżniamy?

  • Jedzenie najwyższej jakości
  • Wysoka jakość obsługi
  • Zróżnicowane oraz niepowtarzalne pod względem serwowanych posiłków menu

Główny obszar naszej działalności to województwo mazowieckie, Żyrardów oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

W naszej ofercie znajdziesz:

   • Finger food, eko food, vege food, rustykalna kuchnia, kuchnia europejska i wiele więcej
   • Organizujemy cateringi na różnorakie wydarzenia takie jak wesela, konferencje prasowe i spotkania biznesowe
   • Wykwalifikowani pracownicy pod każdym względem

Zadzwoń teraz!
Tel.: 695 920 817 i 691 254 039
Pracujemy pon-niedz
w godzinach od 8 do 18

Pracujemy wydajnie i sprawnie w branży firm organizujących catering.

Ostatnie nasze realizacje:

Góra Kalwaria (Zero Waste catering na uroczystej kolacji biznesowej), Łomianki (Catering weselny), Żyrardów (Europejskie menu cateringowe), Gostynin (Catering smak pięciu kontynentów), Błonie (Catering teamtyczny), Radom (Catering na śniadaniu prasowym), Warszawa Wilanów (Eko Catering na weselu), Kozienice (Obsługa cateringowa na konferencji), Ostrołęka (Catering na przerwie kawowej), Otwock (Pełna obsługa cateringu), Warszawa (Obsługa cateringu na spotkaniu biznesowej), Warszawa Rembertów (Plener catering), Warszawa Bielany (Catering konferencyjny), Warszawa (Catering na pokazie mody), Żyrardów (Obsługa cateringu na evencie), Płock (Vege catering na spotakniu biznesowym), Marki (Przerwa kawowa na imprezie firmowej), Siedlce (Catering na kolacji), Piastów (Live cooking na evencie), Warszawa Rembertów (Catering na weselu w stodole)

Przedsiębiorca uzyskał subwencje finansową w ramach programu rządowego. ,,Tarcza Finansowa 2.0 polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.