Jesteś tutaj: Catering Warszawa Catering Błonie

Catering Błonie

Potrzebujesz cateringu w Błoniach? Dobrze się składa.

Przeczytaj naszą ofertę i zostań naszym zadowolonym klientem.

O nas

Historia firmy sięga 2012 roku. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na innowacyjność, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Na co dzień zajmujemy się Organizowaniem cateringu i lubimy swoją pracę. Między innymi z tego powodu jeżeli szukasz prawdziwych fachowców w branży, najlepiej skontaktować się z naszą firmą. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Właśnie wtedy będziemy mogli być jak najbliżej potrzeb odbiorców naszych usług, jak również, będziemy mogli zaoferować im jeszcze lepszy poziom obsługi. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Catering Mińsk Mazowiecki

Catering:

Wiele osób mylnie kojarzy catering wyłącznie z usługą typowo gastronomiczną opierającą się na przygotowaniu posiłków oraz dostarczeniu ich pod określony adres, poza lokalem, w którym zostały przygotowane. Tymczasem, branżowa definicja usługi cateringowej obejmuje pełen zakres czynności, dotyczących zarówno aktywności stricte gastronomicznych, jak i tych typowo logistycznych. Przekonaj się, czym w rzeczywistości jest fachowy catering oraz w jaki sposób znaleźć w pełni profesjonalną firmę na spotkanie biznesowe lub konferencję w Warszawie i w okolicznych miastach.

Powszechnie używana definicja cateringu obejmuje przyrządzenie i transport gotowych posiłków we wskazane miejsce. Słowo „gotowych” jest w tym wypadku bardzo ważne, ponieważ oznacza ono, że posiłki sporządzane są w innym miejscu niż to, w którym są następnie zjadane. Jest to jednakże definicja jedynie częściowa, dlatego, że w rozumieniu tej definicji usługi cateringowe byłyby świadczone przez każdy lokal gastronomiczny posiadający w swojej ofercie sprzedaż jedzenia na wynos i zajmujący się dowozem tego jedzenia – czyli wszelkiego rodzaju kebabownie, czy restauracje z kuchnią orientalną. Okazuje się, że sprzedaż i dystrybucja jedzenia na wynos jest zaledwie jednym z wielu aspektów działania firm cateringowych, dlatego, że podstawowa dziedzina ich działalności polega nie tylko na przygotowaniu i przetransportowaniu jedzenia, ale na szczegółowej organizacji przyjęć lub wielowymiarowo pojętej kulinarnej obsłudze innych wydarzeń, takich jak seminaria czy konferencje. Innymi słowy, usługę można nazwać cateringową tylko wtedy, gdy łączy w sobie zarówno kulinarne, jak i logistyczne działania mające na celu obsługę jakiegoś wydarzenia.

Czekamy na kontakt!
Tel.: 695 920 817 i 691 254 039
Pracujemy od poniedziałku do niedzieli od 8:00 do 18:00

Nasze zalety:

  • Jedzenie najwyższej jakości
  • Wysoka jakość obsługi
  • Zróżnicowane oraz niepowtarzalne pod względem serwowanych posiłków menu

Obszar naszej działalności to województwo mazowieckie, Błonie oraz okoliczne miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

W naszej ofercie znajdziesz:

   • Organizujemy cateringi na różnorakie wydarzenia takie jak wesela, konferencje prasowe i spotkania biznesowe
   • Finger food, eko food, vege food, rustykalna kuchnia, kuchnia europejska i wiele więcej
   • Wykwalifikowani pracownicy pod każdym względem

Ostatnio zorganizowane przez nas cateringi:

Błonie (Catering biznesowy), Konstancin-Jeziorna (Catering na kolacji), Karczew (Catering na pokazie mody), Siedlce (Obsługa cateringu na imprezie firmowej), Warszawa Mokotów (Catering na przerwie kawowej), Milanówek (Catering na weselu w stodole), Piaseczno (Obsługa cateringowa na konferencji), Sochaczew (Catering na śniadaniu prasowym), Radom (Vege catering na spotakniu biznesowym), Warszawa (Catering na weselu), Warszawa Rembertów (Catering teamtyczny), Przasnysz (Catering smak pięciu kontynentów), Warszawa Targówek (Plener catering), Kobyłka (Eko Catering na przerwie kawowej), Grodzisk Mazowiecki (Rustykalne menu cateringowe), Warszawa (Live cooking na evencie), Warszawa Praga-Południe (Pełna obsługa cateringu), Grodzisk Mazowiecki (Kompleksowa obsługa cateringowa na wszelakich eventach), Płock (Zero Waste party catering), Sokołów Podlaski (Przerwa kawowa na spotkaniu tetralnym)

Przedsiębiorca uzyskał subwencje finansową w ramach programu rządowego. ,,Tarcza Finansowa 2.0 polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.