Jesteś tutaj: Catering Warszawa Catering Grodzisk Mazowiecki

Catering Grodzisk Mazowiecki

Poszukujesz cateringu w Grodzisku Mazowieckim? Dobrze się składa.

Zadzwoń już dziś 695 920 817 lub 691 254 039 i dowiedz się więcej!

Ciechanów

O naszej firmie

Naszą działalność rozwijamy od 2012 roku. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na nowości na rynku, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Na co dzień pracujemy nad Organizowaniem cateringu i lubimy swoją pracę. Dzięki takiemu podejściu, w każdej sytuacji można liczyć na naszą fachową pomoc. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Jednym z najważniejszych naszych celów jest to, aby być pierwszym wyborem naszych klientów, kiedykolwiek będą potrzebować pomocy. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. W momencie osiągnięcia tych ambitnych celów, nadal chcemy dążyć do kolejnych większych rzeczy.


Tel.: 695 920 817 oraz 691 254 039
Pracujemy od poniedziałku do niedzieli od 8 do 18

Ciechanów

Catering: Wiele osób w błędnym przekonaniu wiąże catering jedynie z usługą gastronomiczną skupiającą się na przyrządzeniu dań oraz dostarczeniu ich w umówione miejsce, poza siedzibą, w którym zostały sporządzone. Tymczasem, poprawna definicja usługi cateringowej obejmuje pełen zakres czynności, dotyczących zarówno prac stricte gastronomicznych, jak i tych w pełni logistycznych. Przekonaj się, czym w rzeczywistości jest pełny catering, a także jak znaleźć cenioną firmę na spotkanie biznesowe lub konferencję w Warszawie i w okolicznych miastach. 

Znana definicja cateringu obejmuje przyrządzenie oraz dostarczenie gotowych posiłków do miejsca przeznaczenia. Słowo „gotowych” jest w tym wypadku kluczowe, ponieważ oznacza ono, że dania sporządzane są w innym miejscu niż to, w którym są następnie konsumowane. Jest to jednakże definicja jedynie częściowa, ponieważ w rozumieniu tej definicji usługi cateringowe byłyby dostarczane przez każdy lokal gastronomiczny posiadający w swojej ofercie sprzedaż jedzenia na wynos i zajmujący się dowozem tego jedzenia – czyli wszelkiego rodzaju kebabownie, czy restauracje z kuchnią orientalną. Okazuje się, że sprzedaż i dystrybucja jedzenia na wynos jest zaledwie jednym z wielu aspektów działania firm cateringowych, dlatego, że fundamentalna dziedzina ich działalności polega nie tylko na uszykowaniu oraz dostarczeniu jedzenia, ale na kompleksowej organizacji eventów lub szeroko rozumianej kulinarnej obsłudze innych wydarzeń, takich jak seminaria czy konferencje. Innymi słowy, usługę można nazwać cateringową tylko wtedy, gdy łączy w sobie zarówno kulinarne, jak i logistyczne działania mające na celu obsługę jakiegoś wydarzenia. 

Nasze zalety:

  • Jedzenie najwyższej jakości
  • Wysoka jakość obsługi
  • Zróżnicowane oraz niepowtarzalne pod względem serwowanych posiłków menu

Główny obszar naszej działalności to Mazowsze, a w szczególności Grodzisk Mazowiecki oraz okolice. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

W naszej ofercie znajdują się:

   • Finger food, eko food, vege food, rustykalna kuchnia, kuchnia europejska i wiele więcej
   • Organizujemy cateringi na różnorakie wydarzenia takie jak wesela, konferencje prasowe i spotkania biznesowe
   • Wykwalifikowani pracownicy pod kątem obsługi najwyższej jakości

Ostatnie nasze realizacje:

Piaseczno (Obsługa cateringu na evencie), Płock (Przerwa kawowa na spotkaniu tetralnym), Radom (Catering na pokazie mody), Grójec (Obsługa cateringowa na konferencji), Płońsk (Zero Waste catering na spotkaniu biznesowym), Żyrardów (Pełna obsługa cateringu), Sokołów Podlaski (Catering na weselu w stodole), Warszawa Mokotów (Catering na kolacji), Sierpc (Vege cateri), Ząbki (Menu cateringowe), Ostrołęka (Catering na spotkaniu prasowym), Warszawa Rembertów (Catering na weselu), Warszawa Praga-Południe (Catering na przerwie kawowej), Warszawa Wola (Live cooking na evencie), Warszawa (Catering na imprezie tematycznej), Siedlce (Catering biznesowy), Maków Mazowiecki (Obsługa cateringu na imprezie firmowej), Brwinów (Catering w plenerze), Warszawa (Catering smak pięciu kontynentów), Ostrów Mazowiecka (Eko Catering na weselu)

Przedsiębiorca uzyskał subwencje finansową w ramach programu rządowego. ,,Tarcza Finansowa 2.0 polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i średnich Firm” udzieloną przez PFR SA.